Запис на особистий прийом громадян


Особистий прийом громадян керівництвом Центру пробації здійснюється відповідно до Графіку та Порядку, затверджених наказом Державної установи «Центр пробації» № 518/ОД-19 від 26.06.2019 року.

Особистий прийом громадян директором Державної установи «Центр пробації», його першим заступником чи заступниками директора здійснюється у дні та години, визначені графіком особистого прийому громадян, затвердженим в установленому порядку, за попереднім записом.

Попередній запис на особистий прийом до керівництва Державної установи «Центр пробації» здійснюється працівниками відділення забезпечення діяльності керівництва відділу організаційно-аналітичного та документального забезпечення Державної установи «Центр пробації» за номером телефону:

(050) 748-62-73 – Кондрич Олена Валеріївна;

Подати заявку на прийом громадян можна також, заповнивши відповідну електронну форму, яку слід надіслати електронною поштою на адресу:

office@probation.gov.ua

ЕЛЕКТРОННА ФОРМА ПОПЕРЕДНЬОГО ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

 

Особистий прийом громадян здійснюється за адресою: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 15, 5-й поверх, Державна установа «Центр пробації».