Антикорупційна політика


Відділ з питань запобігання та виявлення корупції

Начальник відділу   – Почтар Руслан Анатолійович

Заступник начальника відділу – Бабкін Олексій Аркадійович

Провідний фахівець – Корицький Арсеній Олександрович

Провідний фахівець – Лисенко Ірина Петрівна

Фахівець – Клочок Богдан Миколайович

e-mail: corruption@probation.gov.ua
адреса: 04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон/факс: +38(044) 207-03-88

Роз’яснення щодо звернень, які громадяни надсилають електронною поштою

Шановний відвідувачу!

У разі, коли Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства України працівниками Державної установи «Центр пробації», уповноважених органів з питань пробації (філій або структурних підрозділів), за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви можете повідомити про це «лінію довіри» електронною поштою на адресу: corruption@probation.gov.ua.

Інформація на «лінію довіри» може надаватися також анонімно. Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства України підлягає розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Анонімне повідомлення не може розглядатись як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян», а тому його надання не обумовлює обов’язкової підготовки відповіді заявнику.

Надана Вами інформація використовуватиметься керівництвом Державної установи «Центр пробації» як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

ПРИКЛАД ЕЛЕКТРОННОЇ ФОРМИ ПОПЕРЕДНЬОГО  ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ ГРОМАДЯН