Удосконалюємо роботу з Реєстром засуджених та осіб, узятих під варту: у фокусі уваги – пенітенціарна пробаціяУдосконалюємо роботу з Реєстром засуджених та осіб, узятих під варту: у фокусі уваги – пенітенціарна пробація
З 15 по 23 квітня 2021 року провідний фахівець відділу пенітенціарної пробації Державної установи «Центр пробації» Юрій Воробйов провів серію вебінарів для представників усіх підрозділів пробації.
Перед кожним навчальним вебінаром вступне слово мав начальник відділу з пенітенціарної пробації Андрій Мовчан, який наголосив на важливості правильної та своєчасної обробки повідомлень-запитів від установ виконання покарань реєстраторами уповноважених органів з питань пробації під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк.
Під час вебінарів було обговорено практичні аспекти роботи з Реєстром засуджених та осіб, узятих під варту, в частині отримання та опрацювання інформації про засуджених на етапі їх підготовки до звільнення з установ виконання покарань, внесеної до системи працівниками установ виконання покарань, а також заповнення (внесення) інформації, збір та узагальнення якої належить до компетенції працівників пробації.
Учасники таких заходів розглянули різні питання, що виникають під час роботи з Реєстром, та обговорили алгоритм дій при наповненні Реєстру новою інформацією.
Метою таких практично-методичних заходів є підвищення ефективності вирішення питань засуджених у рамках пенітенціарної пробації з використанням можливостей Реєстру засуджених та осіб, узятих під варту.