Протягом жовтня – грудня 2020 року в Україні проводився Всеукраїнський конкурс проєктних ініціатив «Волонтерство: від усвідомлення до дії» з нагоди Міжнародного дня волонтера.Протягом жовтня – грудня 2020 року в Україні проводився Всеукраїнський конкурс проєктних ініціатив «Волонтерство: від усвідомлення до дії» з нагоди Міжнародного дня волонтера.
Конкурс організований Українським координаційним центром з підвищення правової освіти населення разом з Українською молодіжною правничою асамблеєю, Благодійним фондом «Об’єднання світових культур», Департаментом молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
Підтримали проведення конкурсу Уповноважений Президента України з прав дитини, Уповноважений Президента України з питань волонтерської діяльності, Міністерство соціальної політики України, Міністерство культури та інформаційної політики, Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, Міністерство молоді та спорту України, Міністерство оборони України, ДП «Центр захисту інформаційного простору України» та Асоціація благодійників України.
Конкурс проводився за такими номінаціями:
«Учнівські ініціативи»;
«Студентські ініціативи»;
«Молодіжні ініціативи»;
«Волонтерські ініціативи в зоні проведення АТО/ООС»;
«Волонтерські ініціативи у боротьбі з COVID-19»;
«Екологічні волонтерські ініціативи»;
«Гуманітарні ініціативи».
За ініціативи Центру пробації працівники органів пробації з різних областей України направили на участь у конкурсі 11 заявок до номінації «Гуманітарні ініціативи», які демонструють роботу та позитивні результати діяльності волонтерів пробації.
Приємно відзначити, що організатори конкурсу звернули особливу увагу на роботу наших волонтерів та визнали визначними досягнення волонтерської діяльності, пов’язаної з пробацією, як такої що сприяє безпеці громад та забезпечує підтримку наших співгромадян на шляху до виправлення та правослухняного життя.
Так «першою ластівкою» з волонтерів, хто отримав відзнаку, стала вчителька зарубіжної літератури, практичний психолог, волонтерка БФ «Крила надії» Лариса Стоянова – волонтерка пробації з Одеської області. Вітаємо пані Ларису та працівників пробації з Одеської області з приємною подією!