НАЦІОНАЛЬНА ФОТОВИСТАВКА «ПРОБАЦІЯ. МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ЗМІН»НАЦІОНАЛЬНА ФОТОВИСТАВКА «ПРОБАЦІЯ. МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ЗМІН»

Проект має на меті на прикладі «історій успіху» осіб, які переступили закон, продемонструвати громадськості особливості та переваги системи пробації.

На фотовиставці представлені світлини та зворушливі історії життя людей, які опинилися у конфлікті з законом і отримали другий шанс на пробації, залишившись на волі, або були ізольовані у місця несвободи. Такі історії демонструють, що, попри все, людині варто давати шанс на виправлення та можливість залишитись у своїй громаді.

Фотопроект здійснено за підтримки Міністерства міжнародних справ Канади, компанією Агрітім Канада Консалтинг у співпраці з Міністерством юстиції Україні.

Організатори мають надію, що історії, продемонстровані на фотовиставці, зможуть переконати кожного, що, попри все, людині варто давати шанс на виправлення та можливість залишитись у своїй громаді, навчаючись та працюючи на її користь. Часто першопричиною правопорушень є соціальні обставини, адже рівень злочинності у суспільстві великою мірою залежить від стану самого суспільства. Отож, це проблема, яку маємо вирішувати спільно: з розумінням та бажанням, об’єднавши зусилля професіоналів та волонтерів, завдяки державним програмам та місцевим ініціативам, через розвиток послуг та пробаційних програм. Тобто, вирішувати громадою.