Заохочення та подарунки🎁 – для працівників пробації з нагоди Дня захисника України🇺🇦Заохочення та подарунки🎁 – для працівників пробації з нагоди Дня захисника України🇺🇦
Україна🇺🇦 – це спільна територія, батьківська земля з державними кордонами та власною позицією на міжнародній арені. Україна🇺🇦 – це люди, їхні права та інтереси, закріплені Конституцією та законами України🇺🇦.
Тож захищати Україну🇺🇦 можна в окопах на передовій і на робочих місцях, зі зброєю в руках і з мудрим словом на вустах… Усі, хто працює на благо нашої держави та її громадян, причетні до свята🥳 Дня захисника України🇺🇦.
З нагоди свята за сумлінне виконання своїх службових обов’язків, професіоналізм, досягнення високих показників у діяльності, пов’язаній із реалізацією державної правової політики, понад 60 працівників Державної установи «Центр пробації» заохочено відомчими заохочувальними відзнаками Міністерства юстиції України🇺🇦.
Зокрема, Подяками Міністерства юстиції України🇺🇦 нагороджено:
– Олексія БАБКІНА, заступника начальника відділу з питань запобігання та виявлення корупції;
– Михайла ЛАПТІЄВА, провідного фахівця відділу інформаційних технологій в пробації;
– Олега РАКА, провідного фахівця (з мобілізаційної роботи);
– Дмитра СИДОРОВА, заступника начальника відділу – начальника відділення претензійно-позовної роботи юридичного відділу.
Правами директора Державної установи «Центр пробації» заохочено 57 працівників підрозділів Центру пробації, які найближчими днями одержать свої нагороди.
До привітання чоловіків колективу Центру пробації приєднується і Профспілка пробації, яка, як завжди, подбала про створення умов для роботи профспілчан і придбала для винуватців свята повербанки.