У рамках співпраці колектив Каховського міськрайонного відділу філії Центру пробації нагороджено відзнаками «За службу закону» та «За сумлінну працю».У рамках співпраці колектив Каховського міськрайонного відділу філії Центру пробації нагороджено відзнаками «За службу закону» та «За сумлінну працю».
🏵У рамках співпраці колектив Каховського міськрайонного відділу філії Центру пробації в Херсонській області за сумлінну та плідну працю, самовідданість та зразкове виконання професійного обов’язку, спрямовані на розвиток та зміцнення незалежної України, правами голови Громадської організації «Українське капеланство», президента Асоціації Професійних Капеланів України Валерія Труфанова нагороджено відзнаками «За службу закону» та «За сумлінну працю».
🤝 Цим нагородам передувала тривала плідна співпраця персоналу Каховського підрозділу пробації із зазначеною організацією та зокрема військовим капеланом Олегом Фірюліним у якості волонтера пробації.
👏 Вітаємо колег із нагородами та бажаємо побільше таких однодумців і партнерів для реалізації важливої місії – підвищення безпеки в своїй громаді!