Центр пробації оголошує комплектування вакантної посади начальника філії Державної установи «Центр пробації» у м. Києві та Київській області.Центр пробації оголошує комплектування вакантної посади начальника філії Державної установи «Центр пробації» у м. Києві та Київській області.

Претендент на зазначену вакантну посаду має відповідати наступним кваліфікаційним вимогам:

Освіта: вища, другого (магістерського) рівня за спеціальністю: «Право», «Правоохоронна діяльність», «Психологія», «Соціальна робота», «Педагогіка», «Соціологія».

Стаж роботи за фахом: – у пробації або в Державній кримінально-виконавчій службі України не менше 5-и років, – або інших правоохоронних органах не менше 7-и років.

Загальні компетенції, якими повинен володіти керівник філії: високі морально-ділові якості, доброчесність, стратегічне та аналітичне мислення, інноваційність, ефективна комунікація та командна робота.

Спеціальні компетенції: знання загального та спеціального законодавства у сфері виконання кримінальних покарань, управління людськими ресурсами, публічна служба, орієнтованість на високий результат діяльності.

Для одержання додаткової інформації та подання заявки на зайняття вакантної посади начальника філії Державної установи «Центр пробації» у м. Києві та Київській області звертайтесь у відділ по роботі з персоналом за телефоном: +38 (044) 363-01-31 або за адресою: м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 15, 5-й пов., каб. 506.

Резюме із зазначенням Ваших контактних даних також можна надіслати на електронну адресу: kadri@probation.gov.ua.