🏅 Працівниця органу пробації Покровська – лауреат номінації «Молодий працівник соціальної сфери року»🏅 Працівниця органу пробації Покровська – лауреат номінації «Молодий працівник соціальної сфери року»

На Донеччині щороку управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації проводиться конкурс «Молода людина року» за різними номінаціями. Метою конкурсу є відзначення та підтримка активних молодих людей за вагомий внесок у культурне та соціальне життя суспільства, стимулювання позитивних зрушень у молодіжному середовищі та сприяння реалізації державної молодіжної політики.

 Нещодавно у Покровську відбулось урочисте нагородження лауреатів та переможців премії «Молода людина року – 2020». Лауреатом цієї премії у номінації «Молодий працівник соціальної сфери року» стала і фахівець Покровського міськрайонного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Донецькій області Олена Здебська.

💐 Вітаємо колегу з перемогою! Бажаємо натхнення на здійснення задумів, успіхів у роботі та ще багато нових перемог!

👀 Про премію та учасників конкурсу – у сюжеті ТОВ Телебачення «Капрі» за посиланням⬇️⬇️⬇️ Про працівницю пробації – з 1:08 хв.
https://www.youtube.com/watch?v=cJRAjPiUyTc