💉«Донорство – благородна справа: одна людина може врятувати життя трьом пацієнтам. Я вважаю своїм обов’язком дати життям тим, хто цього потребує»💉«Донорство – благородна справа: одна людина може врятувати життя трьом пацієнтам. Я вважаю своїм обов’язком дати життям тим, хто цього потребує»

Так про своє рішення говорить старший інспектор Рівненського міськрайонного відділу філії Центру пробації у Рівненській області Андрій Волейчук, який вже четвертий рік поспіль є донором крові.

Ольга Омельчук, старший інспектор цього ж підрозділу, яка має трирічний стаж донорства, підримує Андрія та доповнює: «Поняття милосердя – це поєднання співчуття, поваги, толерантності та любові до ближнього. Ось чому милосердна діяльність має важливе як теоретичне, так і практичне значення для морального вдосконалення нашого суспільства. Адже щоразу, коли ти здаєш кров, – ти рятуєш чиєсь життя».

👏 Обидва працівники Рівненського підрозділу пробації відповідно до посадових обов’язків працюють для підвищення безпеки суспільства, зміни способу життя осіб у конфлікті з законом та наповнення його новим змістом. А також не менше 5-и разів на рік безкорисно дарують частину своєї крові тим, кому вона необхідна.

👏 Постійними відвідувачами центру переливання крові в Харкові є працівники міських підрозділів пробації та філії Центру пробації в Харківській області. З нагоди Всесвітнього дня донора крові працівники та клієнти пробації здали кров у Харківському обласному центрі служби крові та плазму у Харківському обласному центрі заготівлі та переробки плазми “Харків-Плазма”.

👏 До добровільної здачі крові на базі КНП «Кіровоградська обласна станція переливання крові Кіровоградської обласної ради» у черговий раз долучилися і працівники філії Центру пробації в Кіровоградській області, районних відділів та секторів пробації. У цій області працівники пробації регулярно підтримують благодійні акції, спрямовані на порятунок людського життя.
Бути донором – це не обов’язок чи професія, це поклик душі, свідоме рішення та прояв людських чеснот.