У всьому світі 1️⃣ червня відзначають 🥳 Міжнародний день захисту дітей.У всьому світі 1️⃣ червня відзначають 🥳 Міжнародний день захисту дітей.

Усі ми родом із дитинства, і вже будучи дорослими, докладаємо максимум зусиль, аби наша малеча росла здоровою і щасливою, мала все необхідне для життя та розвитку, побільше посміхалася і мала яскраве дитинство, спогади про яке зігріватимуть усе життя.

Діти – майбутнє кожної родини👨‍👩‍👧‍👦 та нашої країни. Пробація піклується про безпечне майбутнє нашого суспільства та держави, маленькими громадянами якої вони є і які у майбутньому продовжать розвивати розпочаті зміни, стануть підтримкою та опорою для кожного з нас.

З нагоди свята колектив Центру пробації вітає всіх дітей і бажає бути завжди енергійними, цілеспрямованими, відкритими до нових знань, вражень та позитивних емоцій! Хай здійснюються Ваші мрії та очікування Ваших батьків! Усім, хто має сина🧒 чи доньку👧, бажаємо міцного здоров’я, мудрості та наснаги, побільше вільного часу для спільного дозвілля з дітьми.

Нехай дитячий сміх і крихітні долоньки, сплетені в міцних обіймах, завжди радують та наповнюють Ваше життя змістом, надають сил і впевненості для досягнення нових задумів!🧚‍♀️

В українських реаліях батьки вимушені багато працювати, аби забезпечити своїх дітей усім необхідним. У Центрі пробації з нагоди Дня захисту дітей працівники апарату державної установи прийшли на роботу зі своїми доньками й синочками. Діти з радістю «посиділи» у кріслах своїх батьків, розповіли про маму чи тата, а також поділилися своїми планами на життя. Як це було, дивіться у нашому відео нижче. Діти швидко ростуть. А кожен день запам’ятовується новими кроками, словами та досягненнями наших дітей. Пропонуємо всім працівникам органів пробації в цей день поділитися на своїх сторінках у соціальній мережі Фейсбук фото, відео чи розповідями про своїх синів і дочок. Зробімо свято для дітей і збережемо спогади про найщасливіші миті життя!🌞🌞🌞