До уваги суб’єктів декларування! ❗️До завершення кампанії декларування залишилось 1️⃣2️⃣ днів❗️До уваги суб’єктів декларування! ❗️До завершення кампанії декларування залишилось 1️⃣2️⃣ днів❗️

✍️Суб’єктами декларування є і частина працівників підпорядкованих Державній установі «Центр пробації» підрозділів та органів пробації. Усі ці працівники обов’язково повинні подати щорічну декларацію про доходи та витрати, кошти та інші майнові права, набуті протягом 2019 року.

Через пов’язані з карантином заходи термін подання щорічних декларацій за 2019 рік та декларацій після звільнення було продовжено до 1 червня. До цієї дати залишилось 12 днів.

☝️Нагадуємо, що на відомчому сайті «Пробація України» у розділі «ДУ «Центр пробації»/ «Персоналу пробації» створено вкладку «До уваги суб’єктів декларування», де міститься актуальна інформація про зміни в законодавстві з цього питання: https://www.probation.gov.ua/?page_id=6255

💻 Також роз’яснення щодо заповнення декларацій розміщуються на сайті НАЗК  https://bit.ly/38Epj2N та в Telegram-каналі  https://t.me/NAZK_gov_ua.

☎️ Якщо у вас є питання щодо заповнення декларацій, ви завжди можете звернутися до Контакт-центру НАЗК за телефоном: +38(044) 200-06-94 або до працівників відділу з питань запобігання та виявлення корупції Центру пробації за телефоном: +38(044) 207-03-88 (Почтар Руслан Анатолійович, Бабкін Олексій Аркадійович).