1️⃣2️⃣0️⃣0️⃣0️⃣ медичних масок для працівників органів пробації надав EU Project “Pravo-Justice”1️⃣2️⃣0️⃣0️⃣0️⃣ медичних масок для працівників органів пробації надав EU Project “Pravo-Justice”

Найближчим часом ці засоби індивідуального захисту буде надіслано у всі регіони України для всіх працівників органів пробації.

В цілому, в умовах пандемії коронавірусу COVID-19 найбільш незахищеними є працівники тих сфер, які продовжують працювати у звичному режимі та контактують із великою кількістю людей. У системі Державної установи «Центр пробації» функціонує 599 підрозділів зі штатною чисельністю 3 440 працівників, які наразі контактують та підтримують зв’язок із понад 60 тисячами клієнтів пробації.

Для забезпечення дотримання усіх карантинних вимог та заходів безпеки персоналу й клієнтів пробації та профілактики поширення соціально небезпечного вірусу об’єдналися органи місцевого самоврядування, громадськість, профспілкова організація працівників Центру пробації та міжнародні партнери, які вже неодноразово підтримували національну систему пробації у вирішенні нагальних потреб. Допомога Проекту ЄС “Pravo-Justice” у забезпеченні працівників органів пробації засобами індивідуального захисту є досить вагомою та необхідною.

Колектив Центру пробації висловлює щиру вдячність EU Project “Pravo-Justice” за надання допомоги для збереження здоров’я та життя працівників пробації.

🇪🇺 підтримує Україну #ПрямуємоРазом