📌«Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя»‼️📌«Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя»‼️

Під таким девізом проходить цього року Всесвітній день охорони праці, який, починаючи з 2003 року, відзначають 28 квітня у понад 100 країнах світу. Метою цього дня є привернення уваги суспільства і, головне, влади – до пробле¬ми безпеки людини на робо¬чому місці.

Працівники органів пробації в Україні в умовах загальнодержавного карантину продовжують дбати про забезпечення безпеки в громадах, виконують судові рішення щодо виконання кримінальних покарань та адміністративних стягнень, здійснюють наглядові, соціально-виховні та превентивні заходи. Щодня вони спілкуються з десятками клієнтів пробації, які потенційно можуть бути носіями небезпечного вірусу.

Тож безпека персоналу підрозділів пробації сьогодні, як ніколи раніше, є надзвичайно актуальною потребою. До забезпечення працівників засобами захисту в цих умовах долучається профспілка Центру пробації, органи місцевого самоврядування, громадські організації та волонтери пробації.

Колектив Центру пробації бажає всім, хто залишається нині на робочих місцях, – міцного здоров’я та підтримки рідних, друзів, колег і партнерів!

Ми підтримуємо загальнодержавний заклик: «Люди, ми працюємо заради Вас! Залишайтесь вдома заради нас!».