Традиції українського народу слугують в інтересах кожної людиниТрадиції українського народу слугують в інтересах кожної людини

Такого принципу дотримуються членкині громадської організації Всеукраїнського об’єднання українок «Яворина», представництво якого в Хмельницькій області активно співпрацює зі Старокостянитинівським міськрайонним сектором філії Центру пробації у Хмельницькій області.

«Українцям споконвіку властиві такі якості як доброта, чуйність і милосердя. Люди, які цураються свого роду, швидше вдаються до осуду інших, аніж ті, хто пам’ятає свій рід, шанує традиції та людей, які поруч», – говорить Тетяна Бондарчук, заступник міського голови м. Старокостянтинів Хмельницької області, керівник представництва ГО Всеукраїнського об’єднання українок «Яворина» у Хмельницькій області, удова Героя Небесної Сотні С.Бондарчука, поетеса, автор двох книжок, громадський діяч, учасниця спеціального фотопроекту «Українська мить» в номінації «Жінка-берегиня», волонтер пробації.

Осуд та упереджене ставлення до людей у конфлікті з законом аж ніяк не сприяють їх виправленню та соціальній адаптації в громаді. Натомість підтримка й допомога (психологічна, соціальна чи й просто матеріальна), надані у скрутну хвилину, здатні повернути сили та надихнути на зміни у житті.

З материнською любов’ю та турботою представниці «Яворини» переймаються проблемами клієнтів пробації, організовують спільно із працівниками органу пробації соціально-виховну роботу, інформаційне, психологічне та юридичне консультування, здійснюють соціальний супровід та реалізовують різні гуманітарні проєкти.
«Ми завжди раді поділитися своїми знаннями, духовним і душевним багатством із тими, від кого інші відвернулися, у кого пустка у душі та безвихідь у житті. Намагаємося показати усю велич і силу нашого народу, різноманітність традицій, прищепити їм любов до української мови та плекаємо почуття гідності задля кращого життя, в якому немає місця протиправній діяльності», – пояснює пані Тетяна.

Пробація України – Хмельницька область