Більше правопорядку – менше злочинівБільше правопорядку – менше злочинів

Більше правопорядку – менше злочинів

Органи пробації працюють не лише на профілактику повторної злочинності, а й в цілому на попередження правопорушень у конкретному регіоні. Адже, як вчить народна мудрість, біду завжди легше попередити.

Працівники Великоолександрівського районного відділу пробації, що на Херсонщині, активно долучаються до проведення різних правопросвітницьких заходів для підлітків та молоді, систематично інформують співгромадян про неминучість відповідальності за вчинення протизаконних дій та організовують відбування покарань особами, засудженими без позбавлення волі. У результаті – спостерігається тенденція до зниження чисельності правопорушників у районі.

Так, протягом I півріччя поточного року на обліку зазначеного підрозділу Центру пробації перебувала 181 особа, засуджена до покарання, не пов’язаного із позбавленням волі, або щодо яких застосовано адміністративне стягнення. Це на 13% менше, аніж за аналогічний період минулого року.

При цьому місцева влада на чолі із селищним головою Великоолександрівської селищної ради Наталією Корнієнко висловлює сподівання, що при належній підтримці органу пробації і у подальшому ситуація зі злочинністю в регіоні буде стабільною та контрольованою.

З метою створення належних умов праці для персоналу органу пробації, який дбає про безпеку в громаді, та певні заходи роботи з особами у конфлікті із законом розробили Програму профілактики рецидивної злочинності та правопорушень, яку планують затвердити вже найближчим часом.

«Кожен хоче жити спокійно та щасливо. Ми ж як відповідальна влада підтримуємо орган пробації, який спільно з правоохоронними органами цей спокій береже. Тільки спільними зусиллями зможемо викорінити злочинність, протиправство і змінити споживацьку поведінку окремих жителів нашого селища», – говорить Наталія Корнієнко.