В Державній установі «Центр пробації» відбулася зустріч з проєктним менеджером українсько-нідерладського проєкту «Пробація та альтернативні санкції в Україні» (МАТРА)В Державній установі «Центр пробації» відбулася зустріч з проєктним менеджером українсько-нідерладського проєкту «Пробація та альтернативні санкції в Україні» (МАТРА)
📌30 вересня 2021 року в Державній установі «Центр пробації» відбулася зустріч з проєктним менеджером українсько-нідерладського проєкту «Пробація та альтернативні санкції в Україні» (МАТРА) Ліно Бросіусом та представниками Центру пробації.
 
✍️Під час робочої зустрічі було обговорено перелік питань, а саме:
зовнішня оцінка проєкту МАТРА (включаючи пілотні регіони);
проєкт онлайн курсу професійного розвитку «Пробація: Ключові знання та навички», розробленого експертами проєкту МАТРА для навчання персоналу уповноважених органів з питань пробації.
 
✅За результатами зустрічі вирішено провести два базові тренінги для 20 представників уповноважених органів з питань пробації філії Державної установи «Центр пробації» в м. Києві та Київській області у період з 18 по 20 грудня 2021 року, а також провести нідерландським експертом проєкту МАТРА Лідеке Шакель тренінг щодо результативності реалізації проєкту МАТРА на основі дослідження якісних показників.
 
🔶Ліно Бросіус повідомив учасників зустрічі про те, що експертами проєкту МАТРА планується створення роликів про громадські роботи та досудові доповіді для їх ліпшого розуміння суддями, прокурорами та адвокатами.
 
#актуально_пробація #міжнародне_партнерство_пробаціі
#МАТRA_україно_голандський_проект