Січень2022


Колектив Центру пробації бажає всім відкрити серця усьому новому, доброму і світломуКолектив Центру пробації бажає всім відкрити серця усьому новому, доброму і світлому
У Різдвяний Святвечір колектив Центру пробації бажає всім відкрити серця усьому новому, доброму і світлому. Нехай яскрава зірка надії і любові горить над вашими домівками! Щедрих подарунків і щирої радості, достатку в домі і світлого блага, здоров’я, великого успіху і любові!

Підсумки пробація – 2021: соціально-виховна робота з суб’єктами пробаціїПідсумки пробація – 2021: соціально-виховна робота з суб’єктами пробації
Олена Суботенко, заступник директора Державної установи «Центр пробації»: «Успішність ресоціалізації засуджених безпосередньо залежить від соціально-виховної роботи та індивідуального підходу до кожного клієнта пробації.

Військовий облік жінок: чи пакувати валізи на військову службу працівницям органів пробації?Військовий облік жінок: чи пакувати валізи на військову службу працівницям органів пробації?
7 грудня 2021 року набув чинності наказ Міністерства оборони України № 313 «Про затвердження Переліку спеціальностей та/або професій, споріднених з відповідними військово-обліковими спеціальностями, після одержання яких жінки беруться на військовий облік військовозобов’язаних», яким було розширено перелік спеціальностей та професій, після одержання яких жінки беруться на військовий облік військовозобов’язаних.

Підсумки пробація – 2021: цифровізаціяПідсумки пробація – 2021: цифровізація
Тетяна Кічата, заступник директора Державної установи «Центр пробації»: «Державна установа «Центр пробації» – це сучасна та інновативна система державного управління. 2021 рік став роком цифрової трансформації в пробації.

Підсумки пробація – 2021: матеріально-технічного забезпеченняПідсумки пробація – 2021: матеріально-технічного забезпечення
Олег Мельниченко, перший заступник директора Державної установи «Центр пробації»: «Ефективність пробації розпочинається з комфортних умов для спілкування з правопорушниками та людської поваги.

Підсумки пробація – 2021: наглядова пробаціяПідсумки пробація – 2021: наглядова пробація
Віктор Васюк , заступник директора Державної установи «Центр пробації»: «Пробація по своїй суті є реалізацією законних прав та інтересів тих, хто перебуває у конфлікті з законом. Судом індивідуально для кожного встановлюються певні обмеження та визначаються чіткі умови й обов’язки виконання кримінального покарання без ізоляції від суспільства.

«Пробація в дії: перспективний погляд»«Пробація в дії: перспективний погляд»
Це – вектор розмови учасників круглого столу, що відбувся 23 грудня 2021 року на базі новоствореного модельного офісу пробації у м. Київ.
Участь у заході взяли керівники багатьох структурних підрозділів Міністерства юстиції України, Державної установи «Центр пробації», Департаменту з питань виконання кримінальних покарань, представники Офісу Генерального прокурора України, Київської міської державної адміністрації, міжнародних проєктів та партнерських організацій, волонтери пробації.

Час для милосердя і добра: пробаціонери привітали вихованців родини ДейкунівЧас для милосердя і добра: пробаціонери привітали вихованців родини Дейкунів
Напередодні новорічно-різдвяних свят колектив апарату Державної установи «Центр пробації» вкотре згуртувався та підготував подарунки для тих, хто залишився без піклування рідних батьків – дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Розширення мережі модельних офісів пробації: відкрито сучасний офіс пробації – другий у Києві, сьомий в УкраїніРозширення мережі модельних офісів пробації: відкрито сучасний офіс пробації – другий у Києві, сьомий в Україні
Відтепер Святошинський районний відділ пробації, який належить до підпорядкування філії Державної установи «Центр пробації» у м. Києві та Київській області, функціонуватиме у новому сучасному офісі.

Пробація – на перетині функцій підрозділів Центру пробації , що забезпечують виконання кримінальних покарань без ізоляції від суспільства, та інтересів громадиПробація – на перетині функцій підрозділів Центру пробації , що забезпечують виконання кримінальних покарань без ізоляції від суспільства, та інтересів громади
Пробація – це не про пробачення. Це про покарання без позбавлення волі та неможливість уникнення від відповідальності.
Стабільність розвитку національної системи пробації та позитивні досягнення – це заслуга усього кількатисячного колективу Центру пробації.