Березень2021


Коротко про головне. Просто про складне. Із перших вуст керівника Центру пробації.Коротко про головне. Просто про складне. Із перших вуст керівника Центру пробації.
☝️ Досудова пробація – абсолютна новація правової системи України, запроваджена із ухваленням Закону України «Про пробацію» у 2015 році.
❗ Протягом кількох останніх років працівники пробації готують від 25 до 30 тисяч досудових доповідей щодо обвинувачених у вчиненні злочинів.

Спорт допомагає не лише гартувати тіло, але й силу волі, а також сприяє соціальній адаптації молодих людей, які перебувають у конфлікті з закономСпорт допомагає не лише гартувати тіло, але й силу волі, а також сприяє соціальній адаптації молодих людей, які перебувають у конфлікті з законом
Як на Полтавщині залучають неповнолітніх правопорушників до спортивних секцій, дивіться у телесюжеті ”
Суспільне Новини

⬇⬇⬇

У місцях позбавлення волі засуджені утримуються за кошти платників податківУ місцях позбавлення волі засуджені утримуються за кошти платників податків
У місцях позбавлення волі засуджені утримуються за кошти платників податків: їх забезпечують харчуванням, належними умовами проживання, при цьому засуджені можуть не працювати під час відбування такого покарання.

«Чисельність персоналу органів пробації не може бути більше 10 відсотків числа суб’єктів пробації на початок відповідного року»«Чисельність персоналу органів пробації не може бути більше 10 відсотків числа суб’єктів пробації на початок відповідного року»
Така пропозиція зазначена у законопроєкті, розробленому Міністерством юстиції та поданому до Верховної Ради України, «Про пенітенціарну систему» № 5293 від 22.03.2021, метою якого є оптимізація структури пенітенціарної системи, впровадження нових підходів до заохочення її персоналу та запровадження ефективного управління підприємствами установ виконання покарань.

Привітання з днем Служби безпеки УкраїниПривітання з днем Служби безпеки України
Сьогодні своє професійне свято відзначають люди, для яких БЕЗПЕКА – це кредо життя; які боронять мир і спокій наших громадян; захищають політичні, економічні та військові інтереси нашої держави; протистоять злочинності та тероризму, зовнішнім загрозам і внутрішнім викликам.

❗️ Пробація – це не можливість уникнути від покарання!!!❗️ Пробація – це не можливість уникнути від покарання!!!
☝️ Засуджений, отримавши шанс на виправлення без позбавлення волі, зобов’язаний виконувати визначені судом умови та обов’язки покарання. У разі їх порушення на особу чекає жорсткіше покарання.

Підрозділи пробації – місце, де перетинаються долі різних людейПідрозділи пробації – місце, де перетинаються долі різних людей
Для працівників пробації – це професійний виклик, адже завдання не лише в тому, аби забезпечити виконання покарань, не пов’язаних із позбавленням волі, а й виявити причини такої поведінки та організувати роботу з правопорушником таким чином, аби він не вчиняв нових злочинів.