Жовтень2020


Залучення клієнтів до арт-терапіїЗалучення клієнтів до арт-терапії
– «Ця людина замислена… Щоб критично мислити, йти до нового життя», – говорить Сергій.
– Андрій малював картину разом зі своєю донькою. Зізнається, що результат такої колективної роботи для нього був неочікуваним.

«Жінки, мир, безпека»«Жінки, мир, безпека»
Перший заступник директора Державної установи «Центр пробації» Ірина Яковець як уповноважена з ґендерних питань – радниця директора установи продовжує здійснювати моніторинг базових документів за напрямом забезпечення рівних прав і можливостей для чоловіків та жінок.

Поняття «сексизм» та «ґендерні стереотипи»Поняття «сексизм» та «ґендерні стереотипи»
Уповноважена з гендерних питань − радниця директора Державної установи «Центр пробації», перший заступник директора Ірина Яковець з метою гендерної просвіти працівників пробації пропонує розглянути такі поняття як «сексизм» та «ґендерні стереотипи».

«Ґендер − соціально закріплені ролі, поведінка, діяльність і характерні ознаки, які певне суспільство вважає належними для жінок та чоловіків»«Ґендер − соціально закріплені ролі, поведінка, діяльність і характерні ознаки, які певне суспільство вважає належними для жінок та чоловіків»
Уповноважена з гендерних питань − радниця директора Державної установи «Центр пробації», перший заступник директора Ірина Яковець з метою формування обізнаності з питань гендерної рівності працівників пробації пропонує ознайомитись з основними визначеннями та розглянути такі питання: що означає термін «ґендер»?

Ті, хто дбають про безпеку суспільства, мають працювати в безпечних умовахТі, хто дбають про безпеку суспільства, мають працювати в безпечних умовах

На Донеччині про це подбало Представництво Норвезької ради у справах біженців в Україні, яке надало Мар’їнському районному підрозділу пробації антисептичні засоби.

Детальніше читайте ⬇️⬇️⬇️

Кожна людина – мій окремий проєкт, насамперед я сама себе виховую і себе навчаюКожна людина – мій окремий проєкт, насамперед я сама себе виховую і себе навчаю
Волонтерство взагалі є невідємною частиною життя усіх духовноосвідчених людей, лише має різні прояви. Важливе усвідомлення позитивних наслідків, соціальна відповідальність, суттєвий вплив на людину, реалізація власних ідей з відчуттям спільного змісту роботи», – вважає представниця Громадського центру правосуддя Світлана Гудь.

Практична складова як пріоритет навчального процесуПрактична складова як пріоритет навчального процесу
Працівники пробації розповіли студентам Донецького юридичного інституту МВС України про роль і завдання пробації, важливість міжвідомчої співпраці та особливості роботи із засудженими, які відбувають покарання в громаді.

Практикум відкрив очі на багато питань, що стосуються взаємодії з волонтерамиПрактикум відкрив очі на багато питань, що стосуються взаємодії з волонтерами
Важливим для нас було описати портрет волонтера, це дало змогу зрозуміти, які волонтери нам потрібні, які знання та навички вони мають мати. Ми зрозуміли, як залучати волонтерів та які канали комунікацій для цього використовувати.

Під впливом волонтера я відмовився від шкідливих звичок. Почав більше захоплюватися спортом, бігати ввечері та займатися на турніках…Під впливом волонтера я відмовився від шкідливих звичок. Почав більше захоплюватися спортом, бігати ввечері та займатися на турніках…
Сьогодні Богдан – студент, який займається спортом, мріє про вищу освіту та власну справу. Він має батька і дядька, а завдяки зусиллям працівників органу пробації, де перебував на обліку під час відбування покарання, не пов’язаного з позбавленням волі, знайшов друзів і наставника.