НОВИНИ РЕГІОНІВ


У всьому світі 1️⃣ червня відзначають 🥳 Міжнародний день захисту дітей.У всьому світі 1️⃣ червня відзначають 🥳 Міжнародний день захисту дітей.

Усі ми родом із дитинства, і вже будучи дорослими, докладаємо максимум зусиль, аби наша малеча росла здоровою і щасливою, мала все необхідне для життя та розвитку, побільше посміхалася і мала яскраве дитинство, спогади про яке зігріватимуть усе життя.…

Іноді порятунок життя однієї людини потребує зусиль десятка професіоналів та небайдужих людей.Іноді порятунок життя однієї людини потребує зусиль десятка професіоналів та небайдужих людей.

Дзвінок до Знам’янського міськрайонного відділу філії Центр пробації в Кіровоградській області від колег із поліції змусив працівників пробації реагувати невідкладно та професійно. 59-річний чоловік із кримінальним минулим через безвихідь та відчай вирішив вкоротити собі віку…

Повернути таку людину, яка зважилася на відчайдушний крок, до життя виявилося нелегко.

«Територія життя»: від покаяння до служіння іншим«Територія життя»: від покаяння до служіння іншим

Понад 10 років тому Андрій Довбиш, житель міста Гребінка, що на Полтавщині, пройшов нелегкий шлях від правопорушника до законослухняного громадянина.

Свого часу його життя було пов’язане із вживанням алкогольних та наркотичних речовин.