НОВИНИ РЕГІОНІВ


Підрозділи пробації – місце, де перетинаються долі різних людейПідрозділи пробації – місце, де перетинаються долі різних людей
Для працівників пробації – це професійний виклик, адже завдання не лише в тому, аби забезпечити виконання покарань, не пов’язаних із позбавленням волі, а й виявити причини такої поведінки та організувати роботу з правопорушником таким чином, аби він не вчиняв нових злочинів.

Вирок суду. Невирішені проблеми. Людський осуд. Страх та нерозуміння, як жити далі…Вирок суду. Невирішені проблеми. Людський осуд. Страх та нерозуміння, як жити далі…
Через це проходить кожен, хто оступився і перетнув межу закону. Пробація стає для більшості із них і рятувальним колом, і відправною точкою для позитивних змін, і чи не єдиним порадником та другом на шляху правослухняного життя.

Результати діяльності органів пробації Закарпаття протягом 2020 рокуРезультати діяльності органів пробації Закарпаття протягом 2020 року
Результати діяльності органів пробації Закарпаття протягом 2020 року представлено під час пресконференції, що відбулась 8 лютого в Закарпатській ОДА.
У рамках заходу керівництво філії Центру пробації в Закарпатській області поінформувало присутніх про досягнення підпорядкованих підрозділів за основними напрямами діяльності, в тому числі – про тенденції та криміногенну ситуацію в регіоні.

На Чернігівщині «плюс один» волонтер пробаціїНа Чернігівщині «плюс один» волонтер пробації
Допомога психолога є цінною для багатьох людей, які прагнуть розібратися зі своїми проблемами, позбутися зайвих хвилювань або сумнівів, визначити пріоритети в житті та спланувати подальші зміни.