Працівників Центру пробації заохочено з нагоди Дня утворення Державної кримінально-виконавчої служби УкраїниПрацівників Центру пробації заохочено з нагоди Дня утворення Державної кримінально-виконавчої служби України
Наразі значна частина працівників підрозділів Центру пробації має значний досвід служби в органах та установах Державної кримінально-виконавчої служби України. Весь колектив щоденною працею забезпечує виконання покарань без ізоляції від суспільства. При цьому понад 50% персоналу продовжує нести службу в ДКВС України (є атестованими працівниками).
З нагоди Дня утворення Державної кримінально-виконавчої служби України у всіх регіонах України проведено (онлайн та офлайн) святкові заходи та відзначено окремих працівників відомчими відзнаками Міністерства юстиції України або заохочено правами директора Державної установи «Центр пробації».
✅ Зокрема, за сумлінне виконання службових обов’язків, професіоналізм, досягнення високих показників у службовій діяльності та з нагоди відзначення 23-ї річниці створення центрального органу виконавчої влади з питань виконання покарань понад 100 працівників Центру пробації відзначено подяками керівника Державної установи «Центр пробації» Олега Янчука.
✅ Начальника відділу фінансування, бухгалтерського обліку та звітності Державної установи «Центр пробації» В’ячеслава Павлюка нагороджено Подякою Міністерства юстиції України.
✅ Окрім того, 10-и працівникам уповноважених органів з питань пробації присвоєно чергові спеціальні звання начальницького складу в порядку заохочення.
🤝 Вітаємо усіх нагороджених та бажаємо натхнення і сил для подальшої плідної діяльності на благо суспільства й заради справедливості та підвищення безпеки в кожній громаді!