Кіноклуб Docudays UA при Житомирському підрозділі пробації – один із переможців конкурсу DOCU/CLUB за підсумками 2020 рокуКіноклуб Docudays UA при Житомирському підрозділі пробації – один із переможців конкурсу DOCU/CLUB за підсумками 2020 року

04 квітня 2021 року завершився вісімнадцятий

Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA

, в якому взяла участь і керівниця та модераторка Кіноклубу Docudays UA при Житомирському районному відділі філії «Центру пробації» в Житомирській області, начальник цього підрозділу пробації Ліна Бабич. Захід відбувся в режимі онлайн і традиційно згуртував людей з активною громадською позицією та творчим підходом у питанні медіапросвіти.

Протягом тижня команда ГО «Докудейз», ГО «Інша освіта» та запрошені експерти провели практичні майстерні для модераторів постійно діючих кіноклубів мережі DOCU/КЛУБ.
Їх тематика охопила значну кількість аспектів діяльності кіноклубів: робота зі сценаріями обговорення фільмів, дизайн вправ і методик, ефективна комунікація під час модерації, робота з конфліктним потенціалом, робота з різними цільовими аудиторіями, практика проведення онлайн-подій, презентація модулів обговорення фільмів із фокусом на адвокацію тощо.
У рамках VІ Всеукраїнської конференції «Документальне кіно як інструмент медіапросвіти з прав людини» організатори заходу підвели підсумки конкурсу на найактивніший кіноклуб та оголосили 15 переможців у п’яти категоріях.
🥇 Серед переможців категорії «Кіноклуби Docudays UA при Державній кримінально-виконавчій службі України» відзначено і Кіноклуб Docudays UA при Житомирському районному відділі філії «Центру пробації» в Житомирській області. За інформацією організаторів, серед усіх кіноклубів, які працюють для засуджених, у цьому кіноклубі протягом 2020 року відбулось найбільше показів та обговорень документальних стрічок.
👏 Вітаємо Житомирський підрозділ пробації з поцінуванням роботи та бажаємо натхнення для реалізації багатьох соціально важливих проєктів!