«ПОЗИТИВНІ РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ НЕМОЖЛИВІ БЕЗ ПОЗИТИВНОГО НАСТРОЮ», – директор Державної установи «Центр пробації» Олег ЯНЧУК«ПОЗИТИВНІ РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ НЕМОЖЛИВІ БЕЗ ПОЗИТИВНОГО НАСТРОЮ», – директор Державної установи «Центр пробації» Олег ЯНЧУК
Понад три тисячі працівників пробації професійно і відповідально працюють для того, аби усі громадяни нашої держави почувалися безпечно, спокійно і щасливо. Адже головне завдання пробації – підвищення безпеки суспільства завдяки забезпеченню виконання покарань в громаді та попередження нових злочинів.
Завдяки роботі працівників пробації змінюються долі тисяч людей – і самих клієнтів пробації, їхніх родичів, друзів і просто сусідів та колег. Щороку понад 100 тисяч осіб потрапляє до пробації, і понад 95% з них успішно проходять усі заходи та соціально адаптуються в громаді. Це – заслуга колективу Центру пробації та всіх, хто допомагає у роботі з правопорушниками.
З нагоди Нового року керівництво та колектив Центру пробації вітає усіх із прийдешніми святами! Зичимо щастя, здоров’я, миру, злагоди в родинах, благополуччя і процвітання нашій Україні!