Думка працівників пробації про систему, в якій працюютьДумка працівників пробації про систему, в якій працюють
Перспективи розвитку пробації значною мірою залежать від мотивації персоналу, компетентності та професійності керівного складу в цьому процесі. Найбільш об’єктивною інформацією щодо зазначених позицій є думка самих працівників уповноважених органів з питань пробації.
✍️ У рамках Концепції кадрової політики Державної установи «Центр пробації» протягом липня-жовтня 2020 року серед працівників усіх рівнів було проведено дослідження думки щодо бачення стану пробації, оцінки можливості власного розвитку в пробації, ролі керівників у розвитку пробації.
Опитування проводилось у режимі онлайн у три етапи. У розрізі філій участь в опитуванні взяло від 65 до 78% від загальної чисельності персоналу пробації.
Загальний результат опитування:
✅ 74,5% опитаних вважають, що пробація розвивається.
✅ 54,6% персоналу вказало на цікавість роботи в пробації та бачення перспективи власного розвитку.
✅ 67,4% опитаних погодилися з тим, що їхні керівники дійсно є лідерами у розвитку пробації.
✅ Більшість працівників, які долучилися до опитування, позитивно ставляться до введення та застосування у роботі нових інструментів пробації, вважають, що вони допомагають ефективно реалізовувати функції пробації.
☝️ Таким чином, незважаючи на складнощі, які виникають в організації діяльності органів пробації, більшість персоналу бачить перспективи власного розвитку, а також вважає себе спроможними не лише їх долати, а й зберігає оптимізм і віру у подальший розвиток пробації. А це – найважливіша запорука прогресивного розвитку.