Під впливом волонтера я відмовився від шкідливих звичок. Почав більше захоплюватися спортом, бігати ввечері та займатися на турніках…Під впливом волонтера я відмовився від шкідливих звичок. Почав більше захоплюватися спортом, бігати ввечері та займатися на турніках…
Сьогодні Богдан – студент, який займається спортом, мріє про вищу освіту та власну справу. Він має батька і дядька, а завдяки зусиллям працівників органу пробації, де перебував на обліку під час відбування покарання, не пов’язаного з позбавленням волі, знайшов друзів і наставника.
“Під впливом волонтера я відмовився від шкідливих звичок. Почав більше захоплюватися спортом, бігати ввечері та займатися на турніках…” – говорить сам Богдан.
“Насправді волонтери не зовсім усвідомлюють, який мають вплив на світогляд та внутрішній світ дитини. Я вирішив, що можу стати тренером не лише з боксу, а й наставником для підлітків. Перед тренуваннями ми читаємо посібник, духовну літературу та обговорюємо моральні засади та життєві цінності. У цій сфері не можна пропрацювати певний період і після цього зникнути. Це ціль, яку потрібно досягати протягом усього життя. Якщо людина вирішила допомогати іншим, то потрібно брати на себе відповідальність і виконувати відповідні обов’язки, – пояснює волонтер пробації, наставник юнака Олександр Павленко.
Детальніше про долі людей, які перетинаються на пробації, читайте нижче у статті видання “Нова Доба” © novadoba.com.ua ⬇️⬇️⬇️