Пробація в Україні розвивається за міжнародними стандартамиПробація в Україні розвивається за міжнародними стандартами

Центр пробації за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках проєкту «Pravo-Justice» виготовив інформаційний буклет «Пробація – безпечніше суспільство».

У буклеті представлено досягнення у впровадженні пробації в Україні за різними напрямами діяльності. При цьому акцентовано увагу на відповідність національного законодавства міжнародним стандартам.

Також тут представлено ключові орієнтири пробації (візія, місія, цінності), філософію очікуваних результатів української пробації з позиції суспільства, держави і правопорушника, а також результати проведеного соціологічного опитування та пріоритети діяльності органів пробації на 2020 рік.

За цифрами і фактами діяльності органів пробації завжди приховані людські долі. У буклеті зазначено кілька реальних історій людей, які перебувають або перебували на обліку пробації.

Буклет орієнтований на широке коло партнерів та пересічних громадян. Оскільки впроваджувати пробацію в Україні допомагають міжнародні партнери, то даний вид інформаційної продукції викладено і в англомовній версії.

Найближчим часом такі буклети отримають усі підрозділи пробації. Окрім того, усі охочі можуть ознайомитися зі змістом буклету на сайті «Пробація України» за посиланням: https://www.probation.gov.ua/?page_id=3667