❗️«Все можливо» надає соціальні послуги клієнтам пробації Мелітополя за кошти громади👏👏👏❗️«Все можливо» надає соціальні послуги клієнтам пробації Мелітополя за кошти громади👏👏👏

Уже 4️⃣5️⃣ клієнтів пробації, які перебувають на обліку Мелітопольського міськрайонного відділу філії Центру пробації в Запорізькій області та хворіють на ВІЛ, уклали договори на отримання соціальних послуг у рамках співробітництва відповідного органу пробації, БО «БФ «Все можливо» та Мелітопольського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Відтепер ці засуджені мають можливість отримувати професійні консультації, безоплатно проходити тестування, одержувати направлення до лікарів первинної ланки у випадку відсутності укладеного договору з сімейним лікарем.

Поширеність ВІЛ-інфекції у м. Мелітополі, як і по всій території України, найбільш характерна серед груп підвищеного ризику. Більшість клієнтів пробації належать до осіб цієї категорії та потребують належної підтримки. Тож вирішення питання профілактики ВІЛ та сприяння у вирішенні супутніх проблем медичного характеру є надзвичайно актуальним для міського підрозділу пробації та засуджених, які перебувають тут на обліку.

Вже майже місяць тому міська рада Мелітополя виділила кошти на вирішення зазначеної проблеми, а соціальні працівники Благодійного фонду «Все можливо» розпочали надавати соціальні послуги молоді, засудженій до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

📌ДОВІДКОВО:

 Соціальна робота із засудженими проводиться в рамках укладеного договору між БО «БФ «Все можливо» та Мелітопольським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

 106 тис грн виділено із місцевого бюджету на закупівлю соціальних послуг.

 150 клієнтів пробації отримуватимуть якісний соціальний супровід та послуги соціальної профілактики задля збереження здоров’я та попередження інфікування ВІЛ та гепатитом С за кошти громади.

 Ініціатива здійснюється БО «Світло надії» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» у межах проєкту «Забезпечення розширеним пакетом послуг у сфері громадського здоров’я ЛВІН».