Нові «горизонти» співпраці Центру пробації з «FREE ZONE» та установами покарань: більше отримувачів послуг, ширша географія дій, якісна реінтеграція засудженихНові «горизонти» співпраці Центру пробації з «FREE ZONE» та установами покарань: більше отримувачів послуг, ширша географія дій, якісна реінтеграція засуджених

Про це сьогодні, 15 травня, під час робочої зустрічі говорили керівники та представники Державної установи «Центр пробації», Департаменту з питань виконання кримінальних покарань, Державної установи «Центр охорони здоров’я ДКВС України» та Благодійної організації «FREE ZONE». Від Центру пробації участь у заході взяли директор установи Олег Янчук (Oleg Yanchuk), його перший заступник Ірина Яковець та провідний фахівець відділу пенітенціарної пробації Юрій Воробйов.

Учасники робочої зустрічі коротко підбили підсумки співробітництва та обговорили детальний план реалізації Меморандуму про співпрацю між Міністерство юстиції України та FREE ZONE, який після доопрацювання планується підписати найближчим часом.

У цілому роботу із засудженими та особами, які звільняються з місць позбавлення волі, що базується на інноваційних підходах і передбачає індивідуальний підхід до вирішення потреб конкретної людини, учасники заходу оцінили як успішну та позитивну.

Протягом 2019 року пілотний проєкт із ресоціалізації засуджених було реалізовано у 13 областях у співпраці «FREE ZONE» із 31 установою виконання покарань та 24 органами пробації.

У поточному році співпраця продовжується та набирає нових обертів, розширюючи географію покриття та чисельність тих, кому буде надано допомогу під час відбуття та після звільнення з місць позбавлення волі.
FREE ZONE