Допомога органів місцевого самоврядування для пробації: від рукавичок до доступу в громадський транспортДопомога органів місцевого самоврядування для пробації: від рукавичок до доступу в громадський транспорт
У боротьбі з коронавірусом, як кажуть, кожна маска чи дезінфектори для рук на вагу здоров’я. В умовах загальнонаціонального карантину такі необхідні засоби захисту у більшості регіонів стали дефіцитом. Не оминула ця проблема і органів пробації, працівники яких, залишаючись на службі в цей нелегкий для країни час, щодня дбають про безпеку в кожній громаді. По допомогу для вирішення зазначеного питання керівники органів пробації в усіх регіонах України звернулися до органів державної влади та місцевого самоврядування. І відповідь уже не забарилася.
 Так, у Дніпропетровській області персонал Солонянського районного відділу безоплатно отримав від Солонянської ОТГ 20 індивідуальних одноразових захисних масок та 1 л дезінфікуючого засобу «Стериліум»; персонал П’ятихатського міськрайонного відділу – від Жовтоводської міської ради респіратори складні з клапаном у кількості 100 штук; персонал Чечелівського районного відділу – від Чечелівської районної у місті Дніпрі ради маски з фільтром одноразового використання у кількості 50 штук.
50 протиаерозольних респіраторів філії Центру пробації в Полтавській області надала Полтавська міська рада.
А Козятинський міськрайонний відділ пробації у Вінницькій області одержав від міської ради захисні медичні маски.
У Чернівецькій області відповідно до рішення Новоселицької районної ради з резервного фонду Новоселицького району для потреб Новоселицького районного сектору з питань пробації було виділено кошти в сумі одна тисяча гривень на придбання засобів захисту: гумових рукавичок, дезінфікуючих засобів, вологих антибактеріальних серветок та медичних масок, якими в подальшому під час реєстрації було забезпечено клієнтів пробації.
У Києві Деснянський районний відділ пробації днями також одержав від Громадської ради Деснянського району та Громадської Ради при Київській Міській Державній Адміністрації засоби індивідуального захисту, а саме: 50 захисних медичних масок та 100 пар рукавичок.
Неоціненною допомогою є і спеціальні перепустки для проїзду в громадському транспорті під час карантину, які вже отримали працівники цього, Голосіївського та Святошинського підрозділів.
На Донеччині Покровський міськрайонниий відділ пробації та підоблікові цього підрозділу отримали від Громадської організації “Ліга ділових та професійних жінок” і депутата Покровської міської ради дезінфікуючий засіб, 50 пар рукавичок та 50 медичних масок.
На прохання Михайлівського районного сектору з питань пробації у Запорізькій області Комунальне підприємство «Михайлівський комунгосп» провів дезінфекцію приміщень, які використовує сектор пробації. А Кам’янсько-Дніпровський міськрайонний відділ цієї ж області отримав від Енергодарьскої міської ради Запорізької області 35 масок-респіраторів. При цьому, місцева влада пообіцяла найближчим часом надати ще таку ж допомогу.
Сподіваємося, що й інші органи місцевого самоврядування з розумінням поставляться до наявних проблем та підтримають органи пробації на місцях, де спільно є відповідальними перед громадою за безпеку, життя та здоров’я людей.