На часі – нагляд за іноземцями, притягнутими до кримінальної відповідальностіНа часі – нагляд за іноземцями, притягнутими до кримінальної відповідальності

В останні робочі дні минулого року представники Центру пробації та Національної поліції України обговорили плани щодо боротьби зі злочинністю в Україні.

Заступник директора Центру пробації Віктор Васюк, начальник відділу досудової пробації Ірина Карандюк та в.о. заступника начальника відділу наглядової пробації Наталія Дейнега поінформували представника правоохоронної системи про особливості роботи із особами, засудженими до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі.

У свою чергу, Ігор Малахов, заступник начальника Департаменту боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми – начальник відділу боротьби з незаконною легалізацією іноземців, зазначив, що наразі у пріоритеті діяльності очолюваного ним підрозділу є протидія вчиненню кримінальних правопорушень серед іноземців.

У рамках робочої зустрічі сторони домовились про співробітництво та обмін інформацією про іноземців, які перебувають на обліку органів пробації. У подальшому планується проаналізувати загальний стан справ та розробити конкретні заходи для належного виконання чудових рішень стосовно громадян інших держав.