Майже 250 засуджених отримали соціальну підтримку у рамках пілотного проєкту з БО «FREE ZONE»Майже 250 засуджених отримали соціальну підтримку у рамках пілотного проєкту з БО «FREE ZONE»

 Забезпечення належного рівня якості надання соціальних послуг та забезпечення на місцевому рівні і на рівні Міністерства державних гарантій надання цих послуг людям, які знаходяться в установах виконання покарань та після їх звільнення.

 Забезпечення реалізації прав та інтересів засуджених, які знаходяться в установах виконання покарань та після їх звільнення у межах чинного законодавства.

Забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики у сфері виконання кримінальних покарань…

Це основні цілі та завдання пілотного проєктущодо впровадження пенітенціарної пробації в органах і установах виконання покарань, що реалізується благодійною організацією «FREE ZONE» спільно з Міністерством юстиції України, Адміністрацією ДКВС України та Державною установою «Центр пробації».
Наразі пілот впроваджується у 9-и областях України, де різну соціальну підтримку вже отримали 2️⃣4️⃣9️⃣засуджених. 5️⃣5️⃣ колишніх засуджених успішно інтегрувалися в суспільство.

Деталі – у наведеній інфографіці👇👇👇👇👇👇👇