Понад тисячу клієнтів👤 та працівників пробації 👥долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності🔗Понад тисячу клієнтів👤 та працівників пробації 👥долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності🔗

1️⃣9️⃣-й рік поспіль усі охочі в Україні🇺🇦 та далеко за її межами мають змогу перевірити свої знання з української мови, долучившись до написання радіодиктанту національної єдності. Зазвичай, участь в такій акції беруть студенти, школярі та державні службовці.

Цьогоріч напередодні Дня української писемності✍️ та мови до такого заходу приєдналися й правопорушники, які перебувають на обліку органів пробації, та персонал Центру пробації. В цілому в різних регіонах України8️⃣8️⃣3️⃣ працівника пробації та 3️⃣5️⃣5️⃣ клієнтів пробації написали радіодиктант, текст якого в прямому ефірі Українського радіо📻🎙 зачитав відомий мовознавець, автор підручників і посібників з української мови та літератури Олександр Авраменко.

Охочі надіслали свої роботи для перевірки організаторам акції. Та більшість згодилась, що участь у написанні диктанту значно важливіша за перемогу🏆. Адже кілька годин у дружньому колі однодумців подарували відчуття єдності та своєї значимості для суспільства усім учасникам заходу.
Як це було, дивіться у фотозвіті:
👇