Працівники Київщини продовжують підвищувати рівень знань та навичок зі складання досудової доповіді, оцінки ризиків та індивідуального планування.Працівники Київщини продовжують підвищувати рівень знань та навичок зі складання досудової доповіді, оцінки ризиків та індивідуального планування.

З 05 по 07 травня 2019 року для працівників Київської філії Центру пробації за сприяння NORLAU Probation Project Проект Пробаціїпроводиться вже п’ятий блок тренінгів на тему: «Підвищення знань та навичок якісної роботи зі складання досудової доповіді. Оцінка ризиків та індивідуальне планування».
Під час тренінгу опрацьовувалися практичні аспекти дослідження інформації про особу при складанні досудової доповіді, оцінці ризиків, формуванні банку ресурсів та використанню зазначених інструментів при індивідуальному плануванні роботи з суб’єктами пробації тощо.
На заході були присутні близько 40 співробітників філії, кожен з яких активно долучився до виконання практичних вправ та колективного обговорення окремих аспектів реалізації вищезазначених заходів у практичній діяльності. Завдяки плідному дискурсу, присутні збагатили арсенал професійних навичок та поглибили знання із застосування таких прогресивних інструментів у своїй діяльності.