З метою підвищення ефективності реалізації важливої «Програми відновного правосуддя за участю неповнолітніх, які є підозрюваними, обвинуваченими у вчиненні кримінальних правопорушень», працівники пробації Чернігівської області взяли участь у комунікативному заході із зацікавленими стейкхолдерами.
Під час зустрічі обговорювалися ключові аспекти ходу та перші результати впровадження Програми на Чернігівщині. Заступник начальника філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області Юлія Мех та начальник Чернігівського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області Діана Семенова стали учасниками круглого столу, де відбулося обговорення механізму взаємодії міжрегіональних центрів з надання безоплатної правничої допомоги та уповноважених органів з питань пробації.
Особливу увагу було приділено процесу інтерв’ювання неповнолітніх психологом або іншим кваліфікованим працівником органу пробації. Учасники круглого столу також розглянули питання формування та залучення пулу організацій та установ, які можуть ефективно долучатися до реалізації засобів ресоціалізації та всебічного розвитку особистості неповнолітніх, які є учасниками Програми.
Зазначений комунікативний захід став важливою платформою для обміну досвідом та напрацювання спільних підходів, що сприятиме більш якісному та ефективному впровадженню «Програми відновного правосуддя» на Чернігівщині, забезпечуючи кращі можливості для реабілітації та позитивних змін у житті неповнолітніх, які вступили в конфлікт із законом.
