Її використання сприятиме подальшому розвитку людського капіталу відповідно до стратегічних цілей ДУ “Центр пробації”, підвищенню прозорості та об’єктивності кадрових рішень, а також зміцненню інституційної спроможності установи.

Про це заявив Сергій Синьогуб, експерт
EU Project Pravo-Justice під час презентації “Моделі компетенцій” для керівників філій та апарату установи.

“”Модель компетенцій” була розроблена із залученням HR-фахівців ДУ “Центр Пробації”, що дозволило максимально врахувати специфіку роботи та нагальні потреби інституції. Це гарантує, що впроваджені підходи будуть не лише ефективними, а й практичними у застосуванні”, – сказав Сергій Синьогуб.
За його словами, нова методика забезпечить:

якісну оцінку компетенцій кандидатів при доборі персоналу та призначенні на посади;

дієвий підхід до навчання та розвитку працівників;

підвищення професійної спроможності персоналу та якості виконання службових обов’язків.

Своєю чергою, Олег Янчук, директор ДУ “Центр пробації”, повідомив, що одним з пріоритетних заходів у 2025 році визначено питання покращення професійного рівня керівників уповноважених органів з питань пробації.

“За підтримки Проєкту ЄС “Право-Justice” плануємо створити Школу керівника пробації, де проводитимуться тренінги, майстер-класи та онлайн-навчання для керівників відділів/секторів пробації. Окрім цього, продовжимо навчання HR-фахівців у “Школі HR” для впровадження сучасних підходів до управління персоналом”, – додав Олег Янчук.