🆗 На Рівненщині п’ятеро засуджених уже отримали першу консультацію у рамках пілотного проєкту з пенітенціарної пробації🆗 На Рівненщині п’ятеро засуджених уже отримали першу консультацію у рамках пілотного проєкту з пенітенціарної пробації
ℹ️ Катеринівська виправна колонія № 46 (Департамент з питань виконання кримінальних покарань) бере участь у реалізації пілотного проєкту «Посилення спроможності органів держави у створенні безпечної системи реінтеграції осіб, які звільняються з місць позбавлення волі, в умовах COVID-19», розробленого громадською організацією «Експертний центр з прав людини» і реалізується в рамках Меморандуму про співпрацю з Державною установою «Центр пробації» у Рівненській, Житомирській, Вінницькій та Хмельницькій областях.
 
📝 На основі зібраних працівниками установи потреб засуджених, які готуються до звільнення, сплановано заходи для надання консультацій засудженим за різними напрямами. Усі заходи відбуватимуться в режимі онлайн та передбачають залучення фахівців різних державних органів, установ та неурядових організацій.
 
🗣 Участь у першому такому консультуванні для засуджених саме цієї колонії взяли начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області Олександр Кузик та старший інспектор Сарненського районного відділу філії Центру пробації в Рівненській області Валентин Мельник.
 
👥 На відеозв’язку з установи виконання покарань цього разу було п’ятеро засуджених, які готуються до звільнення та повернення в громаду.
 
☝️ Допомогти людям після тривалої ізоляції повернутися до звичного життя на волі, зорієнтуватися у реаліях для отримання необхідної допомоги й підтримки, аби вберегти їх від вчинення нових злочинів, – головне завдання пенітенціарної пробації.
 
☝️ Консолідувати зусилля державного та громадського сектору для надання якісних послуг засудженим, які готуються до звільнення з місць позбавлення волі, в умовах обмежень через поширення COVID-19 та випрацювати алгоритм ефективної співпраці для поширення на всій території нашої держави – головна мета пілотного проєкту.
 
#партнерство_пробація #пілотний_проєкт #пенітенціарна_пробація