Квітень2021


Пробація – це альтернатива тюремному ув’язненню для окремих категорій засуджених, які не становлять загрози для життя і здоров’я інших людейПробація – це альтернатива тюремному ув’язненню для окремих категорій засуджених, які не становлять загрози для життя і здоров’я інших людей
Рішення про міру покарання в будь-якому випадку приймає суд.
Журналісти агенції «
Четверта влада

» вирішили перевірити, як у Городоцькому виправному центрі (№131) на Рівненщині відбувають кримінальні покарання особи, засуджені за ДТП, та чому вони хочуть на пробацію.

Підтримати й допомогти, аби вберегти від нового злочинуПідтримати й допомогти, аби вберегти від нового злочину
У рамках пілотного проєкту засудженим, які звільняються з установ виконання покарань умовно-достроково, працівники пробації та представники партнерських організацій надають усіляке сприяння для їх успішного повернення в громади.

Колектив Центру пробації вітає усіх із великим християнським святом – Благовіщенням Пресвятої Богородиці!Колектив Центру пробації вітає усіх із великим християнським святом – Благовіщенням Пресвятої Богородиці!
Нехай все в житті приносить душевне задоволення, спокій, мир і гармонію! Хай у домівках панує затишок і достаток, а в колективах – взаємоповага і взаєморозуміння! Нехай чистими будуть помисли та дії, а Господь благословить усі Ваші добрі справи!