Квітень2021


Партнерство в пробації – це об’єднання, консолідація можливостей різних організацій та установ для забезпечення ефективності пробації: від вирішення криміногенних потреб клієнтів пробації до розвитку волонтерства в пробації та формування у суспільства довіри до пробації як інституції, що сприяє підвищенню безпеки в громадах.Партнерство в пробації – це об’єднання, консолідація можливостей різних організацій та установ для забезпечення ефективності пробації: від вирішення криміногенних потреб клієнтів пробації до розвитку волонтерства в пробації та формування у суспільства довіри до пробації як інституції, що сприяє підвищенню безпеки в громадах.
☝ Партнерство в пробації – це об’єднання, консолідація можливостей різних організацій та установ для забезпечення ефективності пробації: від вирішення криміногенних потреб клієнтів пробації до розвитку волонтерства в пробації та формування у суспільства довіри до пробації як інституції, що сприяє підвищенню безпеки в громадах.

☝ Професіоналізм – це сукупність теоретичних знань, практичного досвіду і професійних навиків, які допомагають у виконанні службових завдань.☝ Професіоналізм – це сукупність теоретичних знань, практичного досвіду і професійних навиків, які допомагають у виконанні службових завдань.
❓ Працівники пробації: хто вони за спеціальністю?
❓ Які якості та вміння є особливо важливими у роботі з клієнтами пробації?
❓ У чому сила однодумців і успіх професіоналів?
🗣 Про це у черговій частині відео щодо цінностей пробації розповідають керівники філій Центру пробації у Дніпропетровській, Донецькій, Полтавській, Рівненській, Тернопільській та Черкаській областях: Ольга Пацан (
Olga Patsan

), Ірина Глазунова, Станіслав Левченко, Олександр Адамець, Наталія Хільченко та

Олександр Культенко

.

☝ Право на повагу, належне (шанобливе) ставлення до людини є одним із основоположних прав людини, гарантованих Конституцією України.☝ Право на повагу, належне (шанобливе) ставлення до людини є одним із основоположних прав людини, гарантованих Конституцією України.
📖 Навіть перебуваючи у конфлікті з законом, кожен має право на забезпечення його конституційних прав. Відповідно до статті 7 Кримінально-виконавчого кодексу України, «держава поважає і охороняє права, свободи і законні інтереси засуджених, забезпечує необхідні умови для їх виправлення і ресоціалізації, соціальну і правову захищеність та їх особисту безпеку».

26 квітня 1986 року назавжди увійшло в історію України як день найбільшої в світовій історії техногенної катастрофи26 квітня 1986 року назавжди увійшло в історію України як день найбільшої в світовій історії техногенної катастрофи
26 квітня 1986 року назавжди увійшло в історію України як день найбільшої в світовій історії техногенної катастрофи, день вшанування героїзму працівників ЧАЕС, пожежників, військовослужбовців, будівельників, вчених, медиків і всіх, хто брав участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Інновативність – одна з цінностей пробації, що передбачає впровадження у діяльність нововведень, зміну підходів та методик роботи з метою підвищення ефективності пробації.Інновативність – одна з цінностей пробації, що передбачає впровадження у діяльність нововведень, зміну підходів та методик роботи з метою підвищення ефективності пробації.
❓ У чому полягає інновативність у пробації?
❓ Чому інновативність важлива для ефективності пробації?
🗣 На ці питання у першій частині відео про цінності пробації відповідають керівники філій Центру пробації у Волинській, Закарпатській, Івано-Франківській, Київській, Луганській та Херсонській областях Юрій Перик, Назар Дідик, Оксана Устимчук, Юрій Мендель, Ірина Ставицька, Оксана Кузьмич (Оксана Дебелая) ⬇⬇⬇
🎥 «Цінності – це те, що допомагає ефективно реалізувати нашу місію», – наголошує директор Центру пробації Олег Янчук.

❗ Увага ❗ Долучайтеся до флешмобу #психолог_пробації : у чому його місія?❗ Увага ❗ Долучайтеся до флешмобу  #психолог_пробації : у чому його місія?
Сьогодні, 23 квітня, в Україні відзначають День психолога. Бути тим, хто «бачить» людські душі, непросто. А ще складніше – зцілювати їх.
У роботі з клієнтами пробації роль психолога дуже важлива, адже зміни у житті правопорушника можливі лише при встановлені з ним довірливих стосунків, доборі правильних слів для мотивації та підтримки у процесі зміни мислення й поведінки.