Грудень2020


«ПОЗИТИВНІ РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ НЕМОЖЛИВІ БЕЗ ПОЗИТИВНОГО НАСТРОЮ», – директор Державної установи «Центр пробації» Олег ЯНЧУК«ПОЗИТИВНІ РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ НЕМОЖЛИВІ БЕЗ ПОЗИТИВНОГО НАСТРОЮ», – директор Державної установи «Центр пробації» Олег ЯНЧУК
Понад три тисячі працівників пробації професійно і відповідально працюють для того, аби усі громадяни нашої держави почувалися безпечно, спокійно і щасливо. Адже головне завдання пробації – підвищення безпеки суспільства завдяки забезпеченню виконання покарань в громаді та попередження нових злочинів.

Різдво Христове – одне з найвеличніших свят для християн усього світу.Різдво Христове – одне з найвеличніших свят для християн усього світу.
Вифлеємська зірка, що з’явилася на небі у день народження Ісуса Христа, сповістила всьому світу про народження Спасителя всього людства.
Тож у багатьох країнах, на різних континентах віруючі люди щороку з благоволінням чекають на це свято, сповнене надій, милосердя та любові.

ПЕРША РІЧНИЦЯ АВТОСТАТИСТИКИ В ПРОБАЦІЇПЕРША РІЧНИЦЯ АВТОСТАТИСТИКИ В ПРОБАЦІЇ

24 грудня 2019 року запущено у виробничу експлуатацію програмне забезпечення інформаційної системи “Статистичні показники результатів діяльності підрозділів пробації”.

Цей програмний продукт розробляється в рамках проєкту ЄС “ПРАВО-Justice”, продовжується удосконалення його модулів, що залежить від “живих” потреб пробації.

Історії успіху клієнтів пробації мотивують як громадян, які скоїли кримінальне правопорушення та знаходяться на обліку в органах пробації, так і працівників органів пробації і волонтерів пробації.Історії успіху клієнтів пробації мотивують як громадян, які скоїли кримінальне правопорушення та знаходяться на обліку в органах пробації, так і працівників органів пробації  і волонтерів пробації.
Такі історії доводять, що зміни – реальні, можливі, але за умови наявності бажання у клієнта змінити своє життя та підтримки з боку небайдужих співгромадян.
Сьогодні ми знайомимо вас із історією клієнта пробації К.

18 грудня 2020 року відбувся науково-практичний круглий стіл «Встановлення позитивних взаємин правопорушником як принцип пробації», проведений завдяки спільним зусиллям колективу Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності. імені академіка В.В. Сташиса та Державної установи «Центр пробації».18 грудня 2020 року відбувся науково-практичний круглий стіл «Встановлення позитивних взаємин правопорушником як принцип пробації», проведений завдяки спільним зусиллям колективу Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності. імені академіка В.В. Сташиса та Державної установи «Центр пробації».

Протягом жовтня – грудня 2020 року в Україні проводився Всеукраїнський конкурс проєктних ініціатив «Волонтерство: від усвідомлення до дії» з нагоди Міжнародного дня волонтера.Протягом жовтня – грудня 2020 року в Україні проводився Всеукраїнський конкурс проєктних ініціатив «Волонтерство: від усвідомлення до дії» з нагоди Міжнародного дня волонтера.
Конкурс організований Українським координаційним центром з підвищення правової освіти населення разом з Українською молодіжною правничою асамблеєю, Благодійним фондом «Об’єднання світових культур», Департаментом молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Підвищення професійної компетентності персоналу уповноважених органів з питань пробаціїПідвищення професійної компетентності персоналу уповноважених органів з питань пробації
У рамках підвищення професійної компетентності персоналу уповноважених органів з питань пробації 17 грудня 2020 року начальником відділу пенітенціарної пробації Андрієм Мовчаном та начальником сектору по взаємодії з громадськістю та волонтерами пробації Юлією Ждановою Державної установи «Центр пробації» проведено вебінар, участь у якому взяли понад 60 працівників філій Державної установи «Центр пробації» у всіх областях України.