❗ Увага ❗ Долучайтеся до флешмобу #психолог_пробації : у чому його місія?❗ Увага ❗ Долучайтеся до флешмобу  #психолог_пробації : у чому його місія?
Сьогодні, 23 квітня, в Україні відзначають День психолога. Бути тим, хто «бачить» людські душі, непросто. А ще складніше – зцілювати їх.
У роботі з клієнтами пробації роль психолога дуже важлива, адже зміни у житті правопорушника можливі лише при встановлені з ним довірливих стосунків, доборі правильних слів для мотивації та підтримки у процесі зміни мислення й поведінки.
Тож у колективі Центру пробації значна частина персоналу має психологічну освіту. Частина з них працює безпосередньо за фахом (як психологи пробації), інші обіймають посади інспекторів пробації, поєднуючи у своїй роботі знання психології та юриспруденції для забезпечення ефективного виконання правопорушниками покарань, не пов’язаних із позбавленням волі, що передбачає індивідуальний підхід до кожного та здійснення заходів соціально-виховної роботи з правопорушниками з метою «виправлення» людини і формування у неї соціально корисних вмінь і навичок для життя в громаді без правопорушень.
Про унікальність психолога в пробації та привітання від керівництва Центру пробації з Днем психолога дивіться у ролику ⬇⬇⬇
❗ А також долучайтеся до нашого флешмобу #психолог_пробації. Розкажіть на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук про місію психолога в пробації. І не забудьте зазначити відповідний хештег – #психолог_пробації.
https://www.youtube.com/watch?v=1XRSC8B9iAs