Пасхальні подарунки та засоби захисту для клієнтів пробаціїПасхальні подарунки та засоби захисту для клієнтів пробації

Навколо боротьби з поширенням пандемії COVID-19 об’єдналося багато людей, які проявляють турботу про ближніх. Клієнти пробації є вразливою категорією осіб, які часом не мають можливості придбати не лише засоби захисту від коронавірусу, а й продукти харчування. На Вінниччині про це спільно з працівниками підрозділів пробації потурбувалися волонтери пробації, народні депутати та працівники інших державних органів.

 Так, завдяки волонтерам пробації, які при підтримці ПП «СТОК-Lux» надали Бершадському районному відділу пробації допомогу у вигляді 40-а медичних масок, усі підоблікові можуть безкоштовно отримати ці засоби захисту під час реєстрації в підрозділі пробації.

 Надають захисні маски клієнтам пробації і в Хмільнику. З ними також проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо того, як захистити себе від коронавірусної інфекції. Працівники Хмільницького міськрайонного відділу розробили та роздрукували в достатній кількості і спеціальні пам`ятки відповідної тематики.

 Відгукнулась на потреби людей у конфлікті з законом і народна депутатка України Ірина Борзова, яка разом із Благодійним фондом «Всеукраїнське об’єднання «РОЗВИТОК» передала для клієнтів та працівників уповноважених органів з питань пробації Жмеринського, Барського, Літинського районів захисні маски по 100 штук на кожен підрозділ.

 Волонтер Немирівського районного відділу Сергій Клименко підтримав підрозділ у профілактиці COVID-19 та допоміг із засобами індивідуального захисту, надавши антисептики, медичні маски, медичні рукавички та засоби для дезінфекції приміщень.

Тульчинський районний відділ філії Центру пробації у Вінницькій області отримав від волонтера Володимира Шапошнікова захисні маски та дезінфікуючий засіб.

 Напередодні Великодня працівники Ямпільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з працівниками Ямпільського районного сектору пробації привітали осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах (на спільному обліку), та надали їм пасхальні подарунки.

 Спецфонд Володимира Гройсмана “СтопВірус” надав благодійну допомогу у вигляді продуктових наборів до Великодня жителям Томашпільського району, зокрема й громадянам, які перебувають на обліку Томашпільського районного сектору пробації.

Така підтримка та допомога є вкрай важливою в нинішніх умовах, коли працівники пробації продовжують виконувати свою роботу, а засуджені та адмінправопорушники є в зоні ризику інфікування соціально небезпечними хворобами.
Спільними зусиллями легше зупинити пандемію та дбати про безпеку в кожній громаді.