Волонтерство – добровільна безкорисна суспільно важлива діяльність, а волонтер – це людина, яка готова взяти на себе вирішення найбільш нагальних і болючих проблем як окремої особи, так і держави в цілому. І завжди знаходяться люди, які готові працювати на благо інших. Таким прикладом є волонтер Корабельного районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Херсонській області Ірина Тугаріна.Волонтерство – добровільна безкорисна суспільно важлива діяльність, а волонтер – це людина, яка готова взяти на себе вирішення найбільш нагальних і болючих проблем як окремої особи, так і держави в цілому. І завжди знаходяться люди, які готові працювати на благо інших. Таким прикладом є волонтер Корабельного районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Херсонській області Ірина Тугаріна.

Ірина з 2008 року є волонтером Херсонського обласного об’єднання християн військовослужбовців. За цей час вона допомогла багатьом людям, які страждали від алкогольної залежності в питаннях соціальної реабілітації, працювала з родинами цих людей, допомагаючи позбавитись співзалежності.

З 2019 року Ірина працює директором Денного центру для дітей з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах. Мета центру – допомогти дітям, виявити їх потенціал і розкрити його.

З органами пробації Ірина співпрацює з 2010 року. Проводить соціально-виховну роботу з неповнолітніми та засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі та їх батьками. Своїм прикладом та духовною настановою намагається достукатись до якомога більшої кількості людей, відкриваючи в їхніх серцях віру в можливість кардинально змінити власне життя.

«Для того щоб долі суб’єктів пробації змінювались, важливо щоб змінювалось оточення цих людей. У цьому допомога волонтерів може бути дуже корисною. Підтримка, допомога, вивчення всіх ризиків та факторів, які впливають на спосіб життя людини – це ті інструменти, завдяки яким волонтер може допомогти суб’єкту пробації подолати прірву між ним і суспільством та стати законослухняним громадянином» – впевнена Ірина.