Розроблено онлайн-курси для суддів щодо взаємодії з уповноваженими органами з питань пробаціїРозроблено онлайн-курси для суддів щодо взаємодії з уповноваженими органами з питань пробації

20 грудня 2019 року відбулась робоча зустріч представників Центру пробації та Національної школи суддів, присвячена обговоренню наповнення курсів дистанційного навчання щодо взаємодії суддів із уповноваженими органами з питань пробації у процесі судочинства.

Учасниками зустрічі стали: перший заступник директора Центру пробації Ірина Яковець та заступник директора Олена Суботенко, а також представники Національної школи суддів, судді-практики, наукові співробітники, викладачі та викладачі-координатори.

На попередніх зустрічах було обговорено та узгоджено змістовне наповнення 8 тематичних блоків, у яких викладено основні засади, форми та особливості співпраці суддів із уповноваженими органами з питань пробації за кожним із основних законодавчо передбачених напрямів діяльності.

Цього ж разу присутні мали можливість безпосередньо протестувати функціонування навчальних модулів курсу вже в онлайн-форматі. За загальним враженням, такий виклад курсу задовольнив усіх учасників, однак невеличкі зауваження і доповнення також мали місце бути, зокрема внесення у програму актуального навчального фото- та відеоконтенту.

Наразі опрацьовується внесення змін відповідно до наданих зауважень та готується платформа до запуску остаточної версії курсу.