Підбиваємо підсумки роботи за перше півріччя: актуальні питання поточної діяльності всіх уповноважених органів з питань пробації в Україні розглянули під час розширеної нарадиПідбиваємо підсумки роботи за перше півріччя: актуальні питання поточної діяльності всіх уповноважених органів з питань пробації в Україні розглянули під час розширеної наради

Підбиваємо підсумки роботи за перше півріччя: актуальні питання поточної діяльності всіх уповноважених органів з питань пробації в Україні розглянули під час розширеної наради

09 серпня, в м. Києві відбулася розширена нарада за участю керівництва Центру пробації, керівників структурних підрозділів та всіх обласних філій.

Керівник Центру пробації Олег Янчук, відкриваючи нараду, подякував присутніх за плідну роботу у першому півріччі та окреслив проблемні питання, що на даний час потребують додаткового розгляду та вирішення у найближчій перспективі.

Зокрема, під час наради детально розглянули питання кадрового забезпечення установи «Центр пробації» та уповноважених органів з питань пробації, а також результати досудової та наглядової пробації, питання фінансування, матеріально-технічного забезпечення, реалізації пробаційних програм, організації соціально-виховної роботи, діяльність ювенальної пробації, ефективність комунікаційних заходів, організаційно-розпорядчі питання та інше.

Заступники директора Центру пробації також коротко зазначили зауваження та чітко визначили завдання за всіма напрямками роботи Центру пробації.

Голова профспілки установи Костянтин Автухов розповів про перспективи профспілкової організації та наголосив, що майже 83% від кількості працівників служби вже отримали членство в профспілці установи.

Перше півріччя 2019 року ознаменувалося для працівників служби пробації і черговими здобутками. Зокрема, у співпраці із проєктом “EU Project “Pravo-Justice” в рамках місії з питань формування кадрової політики та професійної підготовки персоналу було розроблено Концепцію кадрової політики Центру пробації. Крім того, у Верховній Раді зареєстровано проєкт Закону України № 10465 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення діяльності органу пробації». Основні положення законопроекту спрямовані на врегулювання правового та соціального статусу персоналу органів пробації, а також оплати праці і визначення повноважень Державної установи «Центр пробації».

За результатами діяльності у I півріччі поточного року було здійснено аналіз роботи органів пробації та визначено філії, в яких виявлено проблемні питання чи недоліки у роботі. Під час наради було заслухано керівників цих структурних підрозділів та визначено заходи, які вони повинні вжити для поліпшення показників роботи.

Насамкінець Олег Янчук подякував всім за плідну роботу та довів присутнім результати соціологічного опитування, проведеного Проектним офісом Міністерства юстиції (EDGE) у 4-х пілотних містах (Кропивницькому, Луцьку, Полтаві та Черкасах): “Такі показники є вагомим свідченням позитивної репутації служби пробації як системи, спроможної забезпечити безпеку суспільства” – зазначив очільник Центру пробації.