10 та 11 липня у Києві відбувся перший навчальний тренінг з покращення навичок реалізації комунікаційної стратегії для відповідальних за інформаційну політику Центру пробації з усіх областей України.10 та 11 липня у Києві відбувся перший навчальний тренінг з покращення навичок реалізації комунікаційної стратегії для відповідальних за інформаційну політику Центру пробації з усіх областей України.

10 та 11 липня у Києві відбувся перший навчальний тренінг з покращення навичок реалізації комунікаційної стратегії для відповідальних за інформаційну політику Центру пробації з усіх областей України.

Навчальний майстер-клас досвідчених тренерів з комунікації став можливим за підтримки проекту EU Project “Pravo-Justice” та громадської організації «Право на здоров’я» («Health Right International» в Україні).

В ході тренінгу присутні дізналися багато прийомів, методів та практичних інструментів із галузей журналістики, медіа та PR, покликаних підвищити якість комунікацій.

Ролик рекомендований для перегляду працівникам, відповідальним за інформаційне забезпечення у регіональних філіях Центру пробації.