Єдиний реєстр засуджених та осіб, узятих під варту: на Вінниччині вдосконалюють практику роботи з системоюЄдиний реєстр засуджених та осіб, узятих під варту: на Вінниччині вдосконалюють практику роботи з системою
Впровадження Єдиного реєстру засуджених та осіб, узятих під варту, – один із пріоритетів діяльності Центру пробації на 2022 рік. Запуск та забезпечення функціонування цієї системи покликана оптимізувати робочі процеси щодо збору, узагальнення та аналізу інформації, отриманої в процесі роботи із засудженими.
Підрозділи пробації в усіх областях активно наповнюють систему актуальними та архівними справами, тестують систему та надають пропозиції щодо розробки алгоритмів аналізу інформації. Керівництво Центру пробації та провідні фахівці установи надають практичним працівникам усіляке сприяння в організації відповідної роботи.

11-13 січня поточного року заступник директора Державної установи «Центр пробації» Тетяна Кічата, заступник начальника відділу інформаційних технологій в пробації Світлана Ратушна та провідний фахівець відділу наглядової пробації Дмитро Літус (Литус Дмитрий) з робочим візитом відвідали філію Центру пробації у Вінницькій області. У рамках візиту вони поспілкувалися з персоналом Вінницького районного відділу №2, Гайсинського районного сектору №1, Жмеринського районного та Вінницького міського відділів, і обговорили актуальні питання щодо якісного наповнення Реєстру, помилки, що виникають під час роботи в Реєстрі, а також заходи безпеки при роботі з Реєстром.
Представники апарату Центру пробації дали відповіді на всі запитання реєстраторів та рекомендації для подальшої роботи.