Новини


Єдиний реєстр засуджених та осіб, узятих під варту: на Вінниччині вдосконалюють практику роботи з системоюЄдиний реєстр засуджених та осіб, узятих під варту: на Вінниччині вдосконалюють практику роботи з системою
Впровадження Єдиного реєстру засуджених та осіб, узятих під варту, – один із пріоритетів діяльності Центру пробації на 2022 рік. Запуск та забезпечення функціонування цієї системи покликана оптимізувати робочі процеси щодо збору, узагальнення та аналізу інформації, отриманої в процесі роботи із засудженими.

Декларування – 2022: що потрібно знатиДекларування – 2022: що потрібно знати
Цього року щорічна кампанія декларування триватиме до 31 березня 2021 року включно.
Сектор з питань запобігання та виявлення корупції Державної установи «Центр пробації» інформує, що, відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 р.

Пробація – 2021: підсумки та перспективи. За крок від свободи…Пробація – 2021: підсумки та перспективи. За крок від свободи…
Більшість клієнтів пробації – засуджені, які відбувають покарання без позбавлення волі. Відповідно до уточненої статистичної інформації, протягом 2021 року по обліку органів пробації пройшла майже 121 тисяча (120 749) засуджених, які відбували покарання в громадах.

Колектив Центру пробації бажає всім відкрити серця усьому новому, доброму і світломуКолектив Центру пробації бажає всім відкрити серця усьому новому, доброму і світлому
У Різдвяний Святвечір колектив Центру пробації бажає всім відкрити серця усьому новому, доброму і світлому. Нехай яскрава зірка надії і любові горить над вашими домівками! Щедрих подарунків і щирої радості, достатку в домі і світлого блага, здоров’я, великого успіху і любові!

Підсумки пробація – 2021: соціально-виховна робота з суб’єктами пробаціїПідсумки пробація – 2021: соціально-виховна робота з суб’єктами пробації
Олена Суботенко, заступник директора Державної установи «Центр пробації»: «Успішність ресоціалізації засуджених безпосередньо залежить від соціально-виховної роботи та індивідуального підходу до кожного клієнта пробації.

Військовий облік жінок: чи пакувати валізи на військову службу працівницям органів пробації?Військовий облік жінок: чи пакувати валізи на військову службу працівницям органів пробації?
7 грудня 2021 року набув чинності наказ Міністерства оборони України № 313 «Про затвердження Переліку спеціальностей та/або професій, споріднених з відповідними військово-обліковими спеціальностями, після одержання яких жінки беруться на військовий облік військовозобов’язаних», яким було розширено перелік спеціальностей та професій, після одержання яких жінки беруться на військовий облік військовозобов’язаних.

Підсумки пробація – 2021: цифровізаціяПідсумки пробація – 2021: цифровізація
Тетяна Кічата, заступник директора Державної установи «Центр пробації»: «Державна установа «Центр пробації» – це сучасна та інновативна система державного управління. 2021 рік став роком цифрової трансформації в пробації.

Підсумки пробація – 2021: матеріально-технічного забезпеченняПідсумки пробація – 2021: матеріально-технічного забезпечення
Олег Мельниченко, перший заступник директора Державної установи «Центр пробації»: «Ефективність пробації розпочинається з комфортних умов для спілкування з правопорушниками та людської поваги.

Підсумки пробація – 2021: наглядова пробаціяПідсумки пробація – 2021: наглядова пробація
Віктор Васюк , заступник директора Державної установи «Центр пробації»: «Пробація по своїй суті є реалізацією законних прав та інтересів тих, хто перебуває у конфлікті з законом. Судом індивідуально для кожного встановлюються певні обмеження та визначаються чіткі умови й обов’язки виконання кримінального покарання без ізоляції від суспільства.

«Пробація в дії: перспективний погляд»«Пробація в дії: перспективний погляд»
Це – вектор розмови учасників круглого столу, що відбувся 23 грудня 2021 року на базі новоствореного модельного офісу пробації у м. Київ.
Участь у заході взяли керівники багатьох структурних підрозділів Міністерства юстиції України, Державної установи «Центр пробації», Департаменту з питань виконання кримінальних покарань, представники Офісу Генерального прокурора України, Київської міської державної адміністрації, міжнародних проєктів та партнерських організацій, волонтери пробації.