Новини


«Пробація в Україні: її роль у процесі судочинства та виконання кримінальних покарань»«Пробація в Україні: її роль у процесі судочинства та виконання кримінальних покарань»
Сьогодні, 19 січня 2021 року, розпочинається апробація навчального курсу для суддів «Пробація в Україні: її роль у процесі судочинства та виконання кримінальних покарань».
Курс розроблено Національною школою суддів України спільно з Державною установою «Центр пробації» та передбачає дистанційне навчання за трьома модулями:
1.

Колектив Центру пробації вітає всіх християн з Хрещенням Господнім!Колектив Центру пробації вітає всіх християн з Хрещенням Господнім!

Бажаємо у це світле свято відчути себе щасливою, бадьорою, коханою, натхненною, сповненою добра людиною. Нехай свята вода змиє усі сумніви, печалі та лихі думки, додасть миру та здоров’я!…

16 січня 2021 року набувають чинності норми статті 30 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»16 січня 2021 року набувають чинності норми статті 30 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»
16 січня 2021 року набувають чинності норми статті 30 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», які регулюють використання державної мови у сфері обслуговування споживачів.

Діяльність персоналу пробації схожа на роботу лікарівДіяльність персоналу пробації схожа на роботу лікарів
Діяльність персоналу пробації схожа на роботу лікарів, адже вони діагностують проблеми у підоблікових та індивідуально до кожного підбирають “медикаменти” – cприяють формуванню нових звичок, які допоможуть правопорушнику вирішити його життєві проблеми чи позбавитись причин, які спонукали до вчинення злочину.

Героїня чергової історії успіху – Надія Задорожна з ХарківщиниГероїня чергової історії успіху – Надія Задорожна з Харківщини

У неї було непросте дитинство. За плечима і позбавлення батьківських прав та неодноразова судимість. Однак у 2020 році Надія під час відбування покарання в місцях позбавлення волі стала учасницею спільного проєкту Центру пробації та Норвезької місії радників з питань верховенства права в Україні

NORLAU Probation Project Проект Пробації.

Олег ЯНЧУК, директор Державної установи «Центр пробації»: «Пробація – безпечніше суспільство. Досягнення 2020-го та пріоритети на 2021 рік»Олег ЯНЧУК, директор Державної установи «Центр пробації»: «Пробація – безпечніше суспільство. Досягнення 2020-го та пріоритети на 2021 рік»

Шановні колеги, друзі, партнери! Час підбити підсумки діяльності у минулому році та окреслити пріоритети на майбутнє.

2020-й рік став особливим для всього світу. Ми всі запам’ятаємо цей рік як рік надсерйозних випробувань, неймовірних змін і нових можливостей для вдосконалення.…

Розпочато черговий етап декларування доходів за 2020 рікРозпочато черговий етап декларування доходів за 2020 рік
Цього року щорічна кампанія декларування триватиме до 31 березня 2021 року.
Відділ з питань запобігання та виявлення корупції Державної установи «Центр пробації» інформує, що, відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 р.

«ПОЗИТИВНІ РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ НЕМОЖЛИВІ БЕЗ ПОЗИТИВНОГО НАСТРОЮ», – директор Державної установи «Центр пробації» Олег ЯНЧУК«ПОЗИТИВНІ РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ НЕМОЖЛИВІ БЕЗ ПОЗИТИВНОГО НАСТРОЮ», – директор Державної установи «Центр пробації» Олег ЯНЧУК
Понад три тисячі працівників пробації професійно і відповідально працюють для того, аби усі громадяни нашої держави почувалися безпечно, спокійно і щасливо. Адже головне завдання пробації – підвищення безпеки суспільства завдяки забезпеченню виконання покарань в громаді та попередження нових злочинів.