Новини


Коротко про головне. Просто про складне. Із перших вуст керівника Центру пробаціїКоротко про головне. Просто про складне. Із перших вуст керівника Центру пробації
Пробація в Україні розвивається з урахуванням європейських стандартів, сучасних інструментів роботи з правопорушниками та кращих міжнародних практик застосування альтернативних санкцій (альтернативних ув’язненню видів покарань).

Кабінет Міністрів схвалив розроблені Мін’юстом проєкти законів про альтернативні види покарань.Кабінет Міністрів схвалив розроблені Мін’юстом проєкти законів про альтернативні види покарань.
«Передбачається, що пробація застосовуватиметься і як основне, і як додаткове покарання. В першу чергу, вона розрахована на ті випадки, де наразі суд як покарання призначає обмеження волі або арешт.

Підрозділи пробації Житомирщини налагоджують співпрацю з вищими навчальними закладами регіонуПідрозділи пробації Житомирщини налагоджують співпрацю з вищими навчальними закладами регіону
У рамках робочої зустрічі 07 квітня 2021 року керівництво філії Центру пробації в Житомирській області обговорило з представниками Поліського національного університету різні аспекти можливого співробітництва.

Пробація – це альтернатива тюремному ув’язненню для окремих категорій засуджених, які не становлять загрози для життя і здоров’я інших людейПробація – це альтернатива тюремному ув’язненню для окремих категорій засуджених, які не становлять загрози для життя і здоров’я інших людей
Рішення про міру покарання в будь-якому випадку приймає суд.
Журналісти агенції «
Четверта влада

» вирішили перевірити, як у Городоцькому виправному центрі (№131) на Рівненщині відбувають кримінальні покарання особи, засуджені за ДТП, та чому вони хочуть на пробацію.

Підтримати й допомогти, аби вберегти від нового злочинуПідтримати й допомогти, аби вберегти від нового злочину
У рамках пілотного проєкту засудженим, які звільняються з установ виконання покарань умовно-достроково, працівники пробації та представники партнерських організацій надають усіляке сприяння для їх успішного повернення в громади.

Колектив Центру пробації вітає усіх із великим християнським святом – Благовіщенням Пресвятої Богородиці!Колектив Центру пробації вітає усіх із великим християнським святом – Благовіщенням Пресвятої Богородиці!
Нехай все в житті приносить душевне задоволення, спокій, мир і гармонію! Хай у домівках панує затишок і достаток, а в колективах – взаємоповага і взаєморозуміння! Нехай чистими будуть помисли та дії, а Господь благословить усі Ваші добрі справи!