Новини


«Ґендер − соціально закріплені ролі, поведінка, діяльність і характерні ознаки, які певне суспільство вважає належними для жінок та чоловіків»«Ґендер − соціально закріплені ролі, поведінка, діяльність і характерні ознаки, які певне суспільство вважає належними для жінок та чоловіків»
Уповноважена з гендерних питань − радниця директора Державної установи «Центр пробації», перший заступник директора Ірина Яковець з метою формування обізнаності з питань гендерної рівності працівників пробації пропонує ознайомитись з основними визначеннями та розглянути такі питання: що означає термін «ґендер»?

Ті, хто дбають про безпеку суспільства, мають працювати в безпечних умовахТі, хто дбають про безпеку суспільства, мають працювати в безпечних умовах

На Донеччині про це подбало Представництво Норвезької ради у справах біженців в Україні, яке надало Мар’їнському районному підрозділу пробації антисептичні засоби.

Детальніше читайте ⬇️⬇️⬇️

Кожна людина – мій окремий проєкт, насамперед я сама себе виховую і себе навчаюКожна людина – мій окремий проєкт, насамперед я сама себе виховую і себе навчаю
Волонтерство взагалі є невідємною частиною життя усіх духовноосвідчених людей, лише має різні прояви. Важливе усвідомлення позитивних наслідків, соціальна відповідальність, суттєвий вплив на людину, реалізація власних ідей з відчуттям спільного змісту роботи», – вважає представниця Громадського центру правосуддя Світлана Гудь.

Практична складова як пріоритет навчального процесуПрактична складова як пріоритет навчального процесу
Працівники пробації розповіли студентам Донецького юридичного інституту МВС України про роль і завдання пробації, важливість міжвідомчої співпраці та особливості роботи із засудженими, які відбувають покарання в громаді.

Під впливом волонтера я відмовився від шкідливих звичок. Почав більше захоплюватися спортом, бігати ввечері та займатися на турніках…Під впливом волонтера я відмовився від шкідливих звичок. Почав більше захоплюватися спортом, бігати ввечері та займатися на турніках…
Сьогодні Богдан – студент, який займається спортом, мріє про вищу освіту та власну справу. Він має батька і дядька, а завдяки зусиллям працівників органу пробації, де перебував на обліку під час відбування покарання, не пов’язаного з позбавленням волі, знайшов друзів і наставника.

У команді Центру пробації побільшало підполковників⭐️⭐️ і майорів⭐️ внутрішньої службиУ команді Центру пробації побільшало підполковників⭐️⭐️ і майорів⭐️ внутрішньої служби
Відповідно до наказу Міністерства юстиції України (витяг з наказу від 12.10.2020 року) за сумлінне виконання службових обов’язків, пов’язаних із реалізацією державної політики у сфері кримінальних покарань, професіоналізм, досягнення високих результатів у діяльності та з нагоди відзначення Дня захисника України 10-ьом працівникам органів пробації присвоєно чергові спеціальні звання начальницького складу в порядку заохочення.

Безпека суспільства – завдання для всіх правоохоронних органів та державних організацій.Безпека суспільства – завдання для всіх правоохоронних органів та державних організацій.
Про роль місцевого підрозділу пробації у контролі за рівнем злочинності в м. Покровськ – у сюжеті телеканалу “Капрі”⬇️⬇️⬇️

Практикум відкрив очі на багато питань, що стосуються взаємодії з волонтерамиПрактикум відкрив очі на багато питань, що стосуються взаємодії з волонтерами
«Практикум відкрив очі на багато питань, що стосуються взаємодії з волонтерами. Важливим для нас було описати портрет волонтера, це дало змогу зрозуміти, які волонтери нам потрібні, які знання та навички вони мають мати.

«Захищати суспільство можна по-різному. Усі ми – захисники».«Захищати суспільство можна по-різному. Усі ми – захисники».
«На передовій ми з побратимами захищали державу від зовнішнього ворога. Сьогодні ми з колегами Центру пробації захищаємо суспільство від злочинів».
«Кожен свідомий громадянин є захисником свого народу і рідної землі».

Шановні колеги, партнери та співгромадяни! 14 жовтня українці відзначають три свята, які тісно пов’язані між собою.Шановні колеги, партнери та співгромадяни! 14 жовтня українці відзначають три свята, які тісно пов’язані між собою.
У цей день вшановують Покрову Пресвятої Богородиці, яку вважають захисницею від ворогів та покровителькою всіх людей. Згадують звитяжних пращурів – українських козаків, які боронили віру, гідність та звичаї всього українського народу.