DOCU/CLUB єднає однодумцівDOCU/CLUB єднає однодумців
Навчальний захід для модераторів кіноклубів Мережі DOCU/CLUB при Державній установі «Центр пробації» традиційно згуртував людей з активною громадською позицією та творчим підходом до питань медіапросвіти.
06 липня 2023 року у режимі онлайн зустрілися понад 70 учасників: модератори/ки кіноклубів медіапросвіти з прав людини Docudays UA при підрозділах пробації.
Під час заходу координаторка Мережі DOCU/CLUB з прав людини Ліна Бабич розповіла присутнім про значну кількість аспектів діяльності кіноклубів: робота зі сценаріями обговорення фільмів, дизайн вправ і методик, ефективна комунікація під час модерації, робота з конфліктним потенціалом, робота з різними цільовими аудиторіями, практика проведення онлайн-подій, презентація модулів обговорення фільмів із фокусом на адвокацію тощо.
Також Ліна Бабич поділилася власним досвідом організації кіноклубу при Житомирському районному відділі Центру пробації, одним із перших.
На завершення зустрічі заступник директора Державної установи «Центр пробації» Тетяна Кічата подякувала організаторам за змістовний захід. Вона підкреслила, що Кіноклуби Docudays UA – не лише дієвий інструмент роботи з правопорушниками для їхньої правової освіти, а й додатковий ресурс для підвищення кваліфікації працівників пробації.
Мережа DOCU/CLUB фінансується Посольством Швеції в України, Національним фондом на підтримку демократії (NED) та Fondation de France.