Волонтерство – ресурс громади, в якій живемоВолонтерство – ресурс громади, в якій живемо
Психолог сектору ювенальної пробації м. Одеси Оксана Плотницька пройшла навчальний онлайн-курс «Менеджмент волонтерських програм» на платформі дистанційного навчання. Курс розроблено Всеукраїнським громадським Центром «Волонтер» спільно з Київським університетом імені Бориса Грінченка. Отримані нові знання сприятимуть підвищенню якості організації та реалізації волонтерської діяльності у секторі ювенальної пробації м. Одеси.
Окрім того, Всеукраїнський громадський Центр «Волонтер» надав сектору посібник «Менеджер волонтерських програм» та інтерактивну гру «Створюй коло безпеки». Відтепер волонтери сектору ювенальної пробації, які допомагають здійснювати нагляд за неповнолітніми суб’єктами пробації та проводити з ними соціально-виховну роботу, зможуть отримати нові знання про волонтерство в Україні, навчатися створювати волонтерські програми, активно здійснювати свої повноваження та допомагати тим, хто цього потребує.
Волонтерство – це особливий спосіб прояву дієвої турботи про інших. Це можливість допомагати тим, хто цього найбільше потребує. Це ресурс громади, в якій ми живемо. Це рушійна сила до змін. Часто за допомогою волонтерства ми можемо задовольнити й свою потребу допомагати і відчувати значущість.
Долучайтесь до волонтерства!
Дякуємо Всеукраїнському громадському Центру «Волонтер» за підтримку пробації та дружню співпрацю!